Treningi siatkówki plażowej rozpoczęte — przed Zrywem nowy sezon

2021-05-19 14:48:52(ost. akt: 2021-05-19 15:11:28)
Radość siatkarek i siatkarzy Zrywu po rozpoczęciu treningów beach volleya jest — jak widać na zdjęciu — ogromna!

Radość siatkarek i siatkarzy Zrywu po rozpoczęciu treningów beach volleya jest — jak widać na zdjęciu — ogromna!

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Siatkarki i siatkarze MKS Kris-Bus Zryw-Volley na piaszczystych boiskach Dzikiej Plaży w Iławie odbyli pierwsze treningi inaugurujące sezon siatkówki plażowej.
Już przed tygodniem siatkarze i trener Zrywu Mieczysław Pietroczuk przygotowali boiska i niecierpliwie oczekiwali poprawy pogody, by rozpocząć zajęcia treningowe.
— W tym roku, obok od lat uczestniczących w zajęciach siatkarek i siatkarzy Zrywu, na zajęcia zapraszamy najmłodszych adeptów siatkówki, którzy pod opieką trenerki Małgorzaty Pietroczuk rozpoczęli swoją „plażówkową” przygodę — mówi trener Pietroczuk.

— Przed nami nowy sezon beach volleya, w którym będziemy tradycyjnie uczestniczyć we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt oraz mamy zamiar zaznaczyć swój udział w kategorii juniorów — tłumaczy szkoleniowiec Zrywu.


Wszystkie grupy pracują pięć razy w tygodniu. — Wkrótce rozegrane zostaną mecze kontrolne i już z niecierpliwością czekamy na kalendarz i miejsce rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej o mistrzostwo województwa. Wspólnie z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji po raz dwudziesty szósty zorganizujemy Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Par Mieszanych oraz cykl turniejów Lato z Beach Volley 2021 — dodaje Mieczysław Pietroczuk.

Uwaga! Trwa letni nabór do Zrywu
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk na Plaży Miejskiej „Dzika Plaża” w Iławie, ul. Kajki. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy VI-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I)
Termin: wtorek, środa, piątek – godzina 16:00–17:30
Miejsce: Dzika Plaża w Iławie ul. Kajki

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki — Szkoła Podstawowa klasy VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-III)
Termin: wtorek, środa, czwartek, piątek – godzina 16:00 – 18:00, sobota 11:00
Miejsce: Dzika Plaża w Iławie ul. Kajki

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy III-V)
Uwaga! Zajęcia dla tej grupy od 1 września 2021

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5