Zobacz zdjęcia i gole z meczu Jeziorak – MKS Korsze

2021-05-16 12:10:40 (ost. akt: 2021-05-16 12:18:11)
Walka o górną piłkę w meczu Jeziorak - MKS Korsze

Walka o górną piłkę w meczu Jeziorak - MKS Korsze

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W rozegranym wczoraj (sobota 15 maja) na stadionie miejskim przy ulicy Sienkiewicza w Iławie meczu forBET IV ligi Jeziorak zremisował 1:1 z MKS-em Korsze.
Jeziorak Iława - MKS Korsze 1:1 (1:1)
0:1 - Jędrzejewski (20), 1:1 - Czarnota (45)

Po serii czterech zwycięstw z rzędu drużyna grającego trenera Wojciecha Figurskiego zaliczyła dwa mecze ze stratą punktów. W poprzedniej kolejce iławianie przegrali na wyjeździe 1:0 z Olimpią Olsztynek, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W sobotę natomiast, w meczu z drużyną będącą w podobnej sytuacji punktowej (Jeziorak jest szósty w tabeli, MKS ósmy ze stratą dwóch pkt. do zespołu z Iławy) drużyna z ul. Sienkiewicza zremisowała 1:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, w 20 minucie spotkania Patryk Jędrzejewski pokonał z najbliższej odległości bramkarza Jezioraka, Dawida Ciurę. W jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania do remisu doprowadził Patryk Czarnota – środkowy pomocnik Jezioraka przejął piłkę w polu karnym i przytomnym strzałem po ziemi zdobył gola.

Po zmianie stron żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć decydującej o wygranej bramki, a okazje ku temu były.

Jako ciekawostkę podamy fakt, że w MKS-ie wciąż gra Piotr Trafarski, wychowanek klubu z Korsz. Napastnik ten grał niegdyś w Jezioraku w sezonach 2004/05 i 2005/06 – dwa lata to może niezbyt długi okres, jednak w tym czasie popularny „Trafar” wyrobił sobie w Iławie dobrą markę i jest tu pozytywnie wspominany.

Poniżej skrót meczu Jeziorak – MKS Korsze z golami oraz zdjęcia z tego spotkania.zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5