Czekamy na zgłoszenia! Trwa plebiscyt na Małego Księcia i Księżniczkę

2021-05-13 17:30:04 (ost. akt: 2021-05-13 17:31:06)
W 2020 r. wygrali: Pola i Mateusz

W 2020 r. wygrali: Pola i Mateusz

Autor zdjęcia: archiwum Gazety Iławskiej

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Trwają poszukiwania Małej Księżniczki i Małego Księcia!
Trwa nasza coroczna zabawa/plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Dzieci, które uzyskają najwięcej głosów w głosowaniu sms-owym, zostaną zaprezentowane na łamach Gazety Iławskiej.

Nasza akcja trwa od 17 kwietnia 2021 do 23 maja 2021 roku. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń (minimum trzech kandydatów) wybierzemy w każdym powiecie. Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku Olsztyna i powiatu olsztyńskiego będzie to „Nasz Olsztyniak”. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”/„Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Co ważne — na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB, a na jednym zdjęciu może być tylko jedno dziecko. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17 kwietnia 2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych oraz zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

JAK ZGŁOSIĆ SWOJE DZIECKO, KROK PO KROKU:


1) W temacie maila wpisujesz Mały Książę i Mała Księżniczka 2021

2) W treści maila zawierasz:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

3) Wybierasz najciekawsze, najbardziej oryginalne lub najpiękniejsze zdjęcie swojego dziecka i w formie załącznika dołączasz do wiadomości.

4) Maila wysyłasz na adres:

ilawa@gazetaolsztynska.pl


5) Czekasz na start głosowania sms-owego. Zachęcasz do przyłączenia się do zabawy innych.
Głosowanie sms rozpocznie się tuż po wpłynięciu pierwszego zgłoszenia i potrwa do 23 maja 2021 r. do godz. 23.59.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Redakcja Gazety Iławskiej

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5