Gazeta za zdjęcie — tym razem fotografia pani Iwony

2021-05-04 09:54:05(ost. akt: 2021-05-04 09:57:33)
Iława, widok na most kolejowy

Iława, widok na most kolejowy

Autor zdjęcia: Czytelniczka Gazety Iławskiej

Cały czas trwa nasza akcja, w której do zdobycia jest trzymiesięczna prenumerata e-wydań Gazety Olsztyńskiej. Wystarczy wysłać zdjęcie/zdjęcia na nasz adres e-mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Zamieszczenie go/ich na naszym portalu równa się otrzymaniu e-prenumeraty.
Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na naszym portalu internetowym www.ilawa.wm.pl i w „Gazecie Iławskiej”.

Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu i na portalu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu iławskiego. Wysyłajcie je na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie, jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób, oraz miejscowość, w której zostało zrobione.

Przy okazji publikujemy fotografie, które otrzymaliśmy już od naszych czytelników. Niedawno zdjęcia przesłała do nas Kinga Kowalewska, pochodząca z Katlewa (pow. nowomiejski) uczennica Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku.

eka

Fot. p. Iwona
Iława, widok na most kolejowy


Fot. Jerzy Jaworski


Fot. Kinga Kowalewska

Fot. Józef Bogucki "Jesienne kolory"

Fot. Radosław Etmański (3 kolejne zdjęcia)Fot: Iława z drona Michał Krysztofiak

Fot. Magdalena Drzewiecka

Fot: Mariusz Stępka

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5