Dołącz do Iławskiej Karty Dużej Rodziny!

2021-04-14 17:18:23(ost. akt: 2021-04-21 09:48:03)   Artykuł sponsorowany
Z pewnością każdy słyszał o programie Karty Dużej Rodziny. Jej posiadacze w całej Polsce mają możliwość tańszego korzystania z wybranej oferty m.in. branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. A jak jest w Iławie?
Czym jest Karta Dużej Rodziny?
Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Zadaniem programu jest wsparcie budżetów rodzin wielodzietnych oraz ułatwienie dostępu do dóbr i usług.

Jak działa Iławska Karta?
Iławska Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od czerwca 2014 roku. Z programu zniżek skorzystały już 1002 rodziny na terenie naszego miasta. - Jednak od 2020 roku kiedy złożonych zostało 125 wniosków, zaobserwowaliśmy spadek zainteresowania. Wiąże się to prawdopodobnie z trudnym czasem pandemii i koniecznością izolacji lub kwarantanny naszych mieszkańców. Dlatego chciałabym podkreślić, że pandemia nie jest ograniczeniem do wydawania Kart. Program wciąż działa a wnioski mieszkańców przyjmowane są na bieżąco – mówi Dorota Kamińska zastępca burmistrza.

Jak to zrobić?
Wniosek o kartę można złożyć w każdej chwili i korzystać z oferty zniżek na towary i usługi w wybranych, specjalnie oznaczonych punktach na terenie miasta. Placówką odpowiedzialną za realizacje programu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie, który przyjmuje wnioski w formie tradycyjnej (w Centrum Aktywności Lokalnej na ul. Wiejskiej 2D) lub elektronicznej poprzez program Emp@tia dla posiadaczy profilu zaufanego.

Jakie korzyści z Karty?
Lista podmiotów na terenie miasta, które dołączyły do programu i oferują konkretne upusty na własne towary lub usługi aktualizowana jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/263,Lista-partnerow-Ilawskiej-Karty-Duzej-Rodziny.html

Zapraszamy do współpracy!
Właściciele przedsiębiorstw na terenie Iławy, którzy chcieliby dołączyć do Programu oferując zniżki, a jednocześnie skutecznie wypromować własną markę zapraszamy do współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta telefonicznie : 89 649 01 39 lub mailowo: promocja@umilawa.pl. Przykładowa deklaracja partnerstwa w Programie „Iławska Karta Dużej Rodziny” dostępna jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/262,DEKLARACJA-PARTNERSTWA-W-LOKALNYM-PROGRAMIE-ILAWSKA-KARTA-DUZEJ-RODZINY.html

Pytania?
Szczegółowe informacje na temat przyjmowania wniosków i wydawania Kart oraz pełna lista podmiotów uczestniczących dostępna jest na stronie: http://www.ilawa.pl/page/183,Ilawska-Karta-Duzej-Rodziny.html.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5