Zostały ostatnie dni głosowania w plebiscycie sportowym "Gazety Iławskiej"!

2021-04-08 09:41:20 (ost. akt: 2021-04-08 10:09:19)
Zdjęcie z zeszłorocznej Gali Sportowej "Gazety Iławskiej" w hotelu Port 110. Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski wręcza nagrodę Piotrowi Matwiejczukowi (jego załoga żeglarska zajęła 3. miejsce w kat. Klub)

Zdjęcie z zeszłorocznej Gali Sportowej "Gazety Iławskiej" w hotelu Port 110. Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski wręcza nagrodę Piotrowi Matwiejczukowi (jego załoga żeglarska zajęła 3. miejsce w kat. Klub)

Autor zdjęcia: Edyta Kocyła-Pawłowska

Dziś jest czwartek 8 kwietnia, a to oznacza, że za dwa dni, czyli w sobotę 10.04 zakończy się głosowanie w naszym plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera oraz Klub 2020 roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej".
Głosowanie w kolejnym już plebiscycie sportowym Gazety Iławskiej rozpoczęliśmy w środę 3 lutego br. Czytelnicy oddają głosy na swoich kandydatów na pomocą wysyłanych sms-ów. Nasza sportowa zabawa (to słowo klucz naszej akcji) zakończy się w najbliższą sobotę 10 kwietnia tak jak w dobrym westernie, czyli w samo południe — dokładnie o 11.59. Głosy oddane po tym terminie będą nieważne.

Nie robimy tajemnic i nie tworzymy sztucznego napięcia, bo też czasy są takie, że tych napięć i tak mamy w życiu za dużo. Dlatego też wyniki we wszystkich trzech kategoriach (Sportowiec, Trener, Klub) podamy tradycyjnie od razu po zakończeniu głosowania.

Moglibyśmy z rozstrzygnięciami poczekać do Gali, na której podsumujemy plebiscyt, jednak nie wiadomo, kiedy do tej Gali dojdzie. Wiadomo na pewno, że odbędzie się ona w hotelu Port 110 w Iławie (po raz drugi z rzędu), jednak nie wiadomo kiedy — w związku z pandemią i obostrzeniami nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu. Podobnie było w poprzednim roku, gdy to musieliśmy odwołać Galę w pierwszym terminie (16 marca 2020). Doszło do niej we wrześniu, a wszyscy zaproszeni goście ze zrozumieniem podeszli do tej decyzji.

Poniżej prezentujemy Patronów i Sponsorów plebiscytu "GI", a także listy Kandydatów we wszystkich trzech kategoriach, z aktualizowanymi na bieżąco wynikami. Walka o zwycięstwo we wszystkich trzech kategoriach będzie zapewne zacięta do samego końca — to także tradycja naszego plebiscytu.

PATRONI NASZEGO PLEBISCYTU:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

SPONSORZY NASZEGO PLEBISCYTU:
> Amex-Bączek - Producent okien i drzwi (sponsor główny)
> Port 110
> Szkoła Języków GREGOR
> Ivendo Solar
> Konstal
> Frick Gym
> Gospodarstwo Rybackie w Iławie
> Tomcolor
> Sport A-Z
> Fit House — Fitness Club
> Restauracja U Czapy
> Paszynin Auto Centrum Susz
> Body Choice


Ty także chciałbyś zostać sponsorem plebiscytu? Jeśli tak, to czekamy na kontakt na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl lub pod numerem telefonu 89 648 77 36.

KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5