Dachowanie w Suszu — kierowca sam opuścił auto [zdjęcia]

2021-04-06 09:15:15 (ost. akt: 2021-04-06 09:26:00)
Do dachowania doszło na ul. Kajki, tu zdjęcie z akcji OSP Susz

Do dachowania doszło na ul. Kajki, tu zdjęcie z akcji OSP Susz

Autor zdjęcia: OSP Susz

W poniedziałek (5 kwietnia) tuż po godzinie 12.00 w Suszu doszło do dachowania osobowego peugeota. Kierowcy, który sam opuścił pojazd, na szczęście nic się nie stało.
Do wypadku doszło na ulicy Kajki, tuż przy Zakładzie Usług Komunalnych. Auto, po dachowaniu, uderzyło jeszcze w ogrodzenie ZUK-u.

Zdarzenie relacjonują strażacy-ochotnicy z Susza:
— Na ulicy Kajki doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierujący pojazdem marki peugeot podczas jazdy zjechał na lewą stronę drogi, przejechał chodnik i dachował w pobliżu Zakładu Usług Komunalnych.

Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazd osobowy po dachowaniu znajduje się poza drogą w pozycji na dachu, a kierujący był poza pojazdem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Zadysponowano: GBARt, GBA OSP Susz, GCBA JRG Iława, Policja, ZRM — czytamy w relacji zamieszczonej na stronie facebookowej OSP Susz.

Na miejsce wypadku przyjechała także karetka pogotowia ratunkowego, ratownicy udzielili pomocy mężczyźnie. Na szczęście nie odniósł on jakichś poważnych obrażeń i nie musiał być przetransportowany do szpitala.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5