Patroni Plebiscytu Sportowego "Gazety Iławskiej": prezentujemy Starostwo Powiatowe w Iławie

2021-03-11 10:38:42(ost. akt: 2021-03-25 14:30:23)
Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

Autor zdjęcia: GI

Do 10 kwietnia do godziny 11.59 trwa głosowanie w naszym plebiscycie sportowym za rok 2020. Nasi czytelnicy do tego czasu będą mogli zagłosować na swoich kandydatów w kategorii Sportowiec, Trener i Klub.
Poniżej prezentujemy listy kandydatów we wszystkich trzech kategoriach, z aktualizowanymi na bieżąco wynikami.

Tak jak zapowiedzieliśmy wcześniej, w trakcie trwania naszej zabawy w wyborze Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klubu 2020 roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej" prezentować będziemy naszych patronów i sponsorów — to także dzięki nim nasz plebiscyt ma taką rangę, skalę i charakter.

W pierwszej kolejności opisujemy naszych patronów. W tym gronie po raz kolejny mamy starostwo powiatowe w Iławie, urząd miasta w Iławie, urząd gminy w Iławie, urząd gminy Susz i urząd gminy Kisielice. W opisach tych samorządów nie skupiamy się jednak na gospodarce, demografii, atrakcjach turystycznych itd. tylko na sporcie właśnie. Zaczynamy od Starostwa Powiatowego w Iławie.

POWIAT IŁAWSKI
Samorząd Powiatu Iławskiego nie dysponuje bazą sportową w takim zakresie, jak samorządy gminne, poza tą, którą posiadają powiatowe szkoły ponadpodstawowe (sale i boiska sportowe). Do struktur Powiatu Iławskiego należy także Port Śródlądowy w Iławie, który śmiało można zaliczyć do nowoczesnych obiektów służących sportowi i rekreacji. Z zasobów Portu Śródlądowego w Iławie korzystają m.in. młodzi żeglarze z powiatu iławskiego, mieszkańcy i turyści.
Powiat iławski od lat natomiast wspiera i współorganizuje szereg przedsięwzięć o charakterze sportowym. Od ponad 20 lat Starostwo Powiatowe w Iławie jest organizatorem cyklicznych Powiatowych Zawodów Wędkarskich O Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. W 2019 roku odbyły się XXI zawody, natomiast w 2020 roku nie odbyły się z powodu pandemii.

Starosta powiatu iławskiego jest patronem i współorganizatorem inicjatywy sportowej o charakterze charytatywnym pt. Bieg Charytatywny „Dobro Wraca”. Odbywa się ona na początku grudnia i z założenia ma być mikołajkową niespodzianką dla podopiecznych z Domu dla Dzieci z Powiatu Iławskiego, który znajduje się w Kisielicach. Uczestnicy biegu, po pokonaniu trasy, przekazują dzieciom świąteczne prezenty. Głównym organizatorem biegu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie. Powiat iławski podjął się także współorganizacji imprez sportowych, m.in. Swimrun (w 2020 roku nie odbył się ze względu na pandemię) i Biegu „Zasuwaj”.

Od początku trwania Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Gazety Iławskiej, Starostwo Powiatowe w Iławie jest jego patronem, promując w ten sposób sport w powiecie iławskim.

Początek głosowania w plebiscycie sportowym za rok poprzedni rozpoczęliśmy w środę 3 lutego 2021. Głosowanie we wszystkich trzech kategoriach kończy się w sobotę 10 kwietnia w samo południe (dokładnie o 11.59) — głosy oddane po tym czasie będą nieważne. Regulamin znajdziecie Państwo pod listami z kandydatami.

Całą sportową zabawę podsumujemy na tradycyjnej Gali, na którą zaprosimy naszych laureatów: Złotą Dziesiątkę w kat. Sportowiec, a także najlepsze trójki w kat. Trener i Klub. W poprzednim roku, w związku z pandemią, odbywającą się w hotelu Port 110 galę musieliśmy przełożyć z marca na wrzesień, ale ostatecznie udało się ją zorganizować, a laureaci i zaproszeni goście w pełni rozumieli tę sytuację. Końcowe wyniki głosowania podajemy jednak tradycyjnie nie na gali, tylko znane są one od razu po zakończeniu głosowania. Gala dla zwycięzcy to tylko czysta przyjemność oczekiwania na nagrodę:)

PATRONI NASZEGO PLEBISCYTU:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk
Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

SPONSORZY NASZEGO PLEBISCYTU:
> Amex-Bączek - Producent okien i drzwi (sponsor główny)
> Port 110
> Szkoła Języków GREGOR
> Ivendo Solar
> Konstal
> Frick Gym
> Gospodarstwo Rybackie w Iławie
> Tomcolor
> Sport A-Z
> Fit House — Fitness Club
> Restauracja U Czapy
> Paszynin Auto Centrum Susz
> Body Choice

Ty także chciałbyś zostać sponsorem plebiscytu? Jeśli tak, to czekamy na kontakt na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl lub pod numerem telefonu 89 648 77 36.

KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5