Gazeta za zdjęcie — nasi czytelnicy wysłali kolejne fotografie

2021-03-05 12:26:25 (ost. akt: 2021-03-05 13:06:26)
Zamek w Szymbarku, jeszcze w zimowej scenerii

Zamek w Szymbarku, jeszcze w zimowej scenerii

Autor zdjęcia: Radosław Etmański

Trwa nasza akcja, w której do zdobycia jest trzymiesięczna prenumerata e-wydań Gazety Olsztyńskiej. Niedawno otrzymaliśmy kolejne fotografie od naszych czytelników.
Drodzy państwo, mamy dla Was ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na naszym portalu internetowym www.ilawa.wm.pl i w „Gazecie Iławskiej”.

Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu iławskiego. Wysyłajcie je na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostało zrobione. Przy okazji publikujemy kolejne fotografie, które w ostatnim czasie otrzymaliśmy od naszych czytelników

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Fot. Józef Bogucki "Jesienne kolory"

Fot. Radosław Etmański (3 kolejne zdjęcia)Fot: Iława z drona Michał Krysztofiak

Fot. Magdalena Drzewiecka

Fot: Mariusz Stępka


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5