Nie masz jeszcze "Iławskiej" i "Życia Powiatu"? To pobierz za darmo w formie pdf-a

2021-03-01 13:00:00(ost. akt: 2021-03-01 13:59:50)
Gazetę Iławską i Życie Powiatu Iławskiego można pobrać za darmo w formacie pdf

Gazetę Iławską i Życie Powiatu Iławskiego można pobrać za darmo w formacie pdf

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Drodzy Czytelnicy — oddajemy w Wasze ręce najnowsze wydania Gazety Iławskiej i Życia Powiatu Iławskiego.
Jest to kolejny już numer "Iławskiej" ukazujący się w formie bezpłatnego miesięcznika. Dzięki temu, że "GI" jest za darmo, nasze dotarcie do was jest dużo szersze. Wpływa na to również fakt, że w znacznej mierze to my sami kolportujemy "Iławską" do kiosków, saloników prasowych, sklepów, urzędów, innych budynków użyteczności publicznej itp., itd. Docieramy zatem bezpośrednio do naszych czytelników (gazetę często rozdajemy również z ręki, np. na iławskim "Manhattanie"), ale także do reklamodawców.

Łącznie na terenie powiatu "GI" wraz "Życiem Powiatu Iławskiego" (które także jest wydawane przez nas) dostarczamy w każdy ostatni piątek miesiąca i w kolejne dni do ponad 200 punktów. Dla osób, które nie mają możliwości zapoznania się z papierowym wydaniem "GI" i ŻPI" (a w niektórych miejscach nasze tytuły rozchodzą się z prędkością pędzącego pendolino;)) mamy alternatywę internetową — każde kolejne wydanie udostępniamy, także za darmo, na naszym portalu www.ilawa.wm.pl w formie pdf-a, którego można pobrać na swój komputer, telefon, tablet. Teraz także dajemy Wam taką możliwość.Tematem głównym tego wydania jest rozmowa z nieoficjalną ambasadorką Iławy (ale bardzo zaangażowaną w sprawę), aktorką Martą Chodorowską, która podobnie jak spora część społeczeństwa połknęła bakcyla morsowania. O tym i nie tylko o tym iławianka mówi w rozmowie z Edytą Kocyłą-Pawłowską (str. 4-5).

Tradycyjnie nie brakuje na naszych stronach ludzi; ich życiowych problemów, ale też pasji. Prezentujemy również (na str. 12-13) pełną listę kandydatów startujących w Plebiscycie Sportowym, w którym to nasi czytelnicy corocznie wybierają Najpopularniejszego Sportowca, Trenera oraz Klub.

Zapraszamy do lektury. Czytaj nas co miesiąc w gazecie i codziennie w internecie na ilawa.wm.pl.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5