Zima to najlepszy czas na inwestycję w fotowoltaikę. Zrób to z OZE Projekt

2021-02-25 22:59:55 (ost. akt: 2021-02-26 16:11:37)   Artykuł sponsorowany
Fotowoltaika cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Zwolennicy produkcji własnej i darmowej energii elektrycznej mają możliwość zakupu instalacji fotowoltaicznej w salonie OZE Projekt w Iławie, przy ul. Jana III Sobieskiego 37A.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna w 2021 roku?


Najlepiej umówić się na spotkanie z naszym specjalistą. Zbada on Twoje dotychczasowe, roczne zapotrzebowanie energetyczne. Podczas takiego spotkania będzie on mógł również poznać Twoje plany na przyszłość, wpływające na zapotrzebowanie energetyczne (chęć założenia pompy ciepła, zamontowanie grzejników elektrycznych, itd). Będzie to również doskonała okazja do oceny możliwości montażowych na dachu domu, innym budynku lub gruncie (usytuowanie względem stron świata, konstrukcja i kąt nachylenia dachu, rodzaj poszycia, lukarny, inne elementy konstrukcyjne, itd.). Na pracę instalacji wpływ mają również elementy otaczające budynek powodujące zacienie. Spotkanie ze specjalistą pozwoli przeprowadzić dokładne oględziny miejsca inwestycji i wybór odpowiedniej lokalizacji pod instalację na gruncie lub odpowiednią połać dachu. Na tej podstawie dobierany jest też sprzęt i technologia montażu.

Obrazek w tresci

Co zyskasz z fotowoltaiką?


Fotowoltaika to szereg korzyści zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i gospodarzy czy przedsiębiorców. O jakich korzyściach dokładnie mowa? Instalacja fotowoltaiczna pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o dziewięćdziesiąt procent. Ponadto uniezależniamy się od stale rosnących cen energii. Rolnicy mogą również skorzystać z ulgi inwestycyjnej. A co ze środkami na sfinansowanie inwestycji? Eksperci często podkreślają, że jeśli stać kogoś na płacenie rachunków, to stać go również na instalację fotowoltaiczną. Jak to możliwe? Wszystko dzięki korzystnym metodom finansowania, które pozwalają zamienić nasz dotychczasowy rachunek za prąd, na ratę kredytu. Całą inwestycję jesteśmy zatem w stanie spłacić zaledwie w ciągu kilku lat, a później cieszymy się jedynie z darmowej energii elektrycznej. Oprócz tego wiele samorządów przygotowało swoje programy, dzięki którym możemy zdobyć kolejne środki finansujące naszą inwestycję.

Obrazek w tresci

Dlaczego warto wybrać OZE Projekt?


Wywodzimy się z Olsztyna, ale działamy na terenie całej centralnej i północnej Polski. Wybierając OZE Projekt uzyskujesz gwarancję tego, że będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, nawet po zakończeniu montażu. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to również własne, wykwalifikowane ekipy monterskie. Nie ma mowy o jakichkolwiek podwykonawcach - działamy w stałych brygadach, co znacznie usprawnia montaż, a także jest on na niezmiennie wysokim poziomie. W OZE Projekt nie oszczędzamy również o bezpieczeństwie. Nasze instalacje posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC, kable odporne na promieniowanie UV i skrzynki z wysoką klasą nieprzepuszczalności. Jeśli chodzi o dofinansowania, to również możesz liczyć na nasze wsparcie. Podsumowując - wybierając OZE Projekt, nie musisz martwić się o nic - przyjedziemy, zamontujemy i załatwimy Ci dofinansowanie, a Ty będziesz cieszył się jedynie z niskich rachunków za prąd.
Obrazek w tresci

OZE Projekt to również pompy ciepła


OZE Projekt to grupa spółek. Jedna z nich - OZE Projekt Ciepło - odpowiada za dystrybucję, sprzedaż i montaż pomp ciepła. Tego typu urządzenia, w komplecie z fotowoltaiką, stają się jednymi z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Ich dodatkową zaletą jest niezwykły komfort użytkowania. Nie musisz martwić się o podkładanie do pieca, gromadzenie opału na zimę itd. Jeśli jednak dopiero przymierzasz się do budowy domu, dzięki pompie ciepła nie będziesz potrzebował kominów, kotłowni czy dodatkowych pomieszczeń gospodarczych na składowanie opału.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w fotowoltaikę lub pompę ciepła, odwiedź salon sprzedaży w Iławie przy ul. Jana III Sobieskiego 37a, lub zadzwoń: tel. 609 391 441


Obrazek w tresci


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5