Olsztyńska za zdjęcie

2021-01-23 16:07:40(ost. akt: 2021-01-23 18:31:40)
Zimowa Iława

Zimowa Iława

Autor zdjęcia: Iława z drona Michał Krysztofiak

Drodzy państwo, mam dla państwa ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować na ilawa.wm.pl. Autorzy zdjęć otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu iławskiego. Dzisiaj prezentujemy zdjęcie Michała Krysztofiak, który otrzyma od nas 3-miesieczny dostęp do naszego e-wydania. (Więcej zdjęć: Iława z drona Michał Krysztofiak)

Swoje zdjęcie wysyłajcie tutaj: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz krótkie info opisujące co na nim jest.

Mateusz Partyga
red. naczelny Gazety Iławskiej2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5