SLF: Jest ósma drużyna i nowy terminarz. Mecze oglądaj w internecie

2020-12-11 08:34:55 (ost. akt: 2020-12-11 09:13:07)
Przy piłce Szymon Hanas, w poprzednim sezonie grający w mistrzu SLF Flashcars, teraz w Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty

Przy piłce Szymon Hanas, w poprzednim sezonie grający w mistrzu SLF Flashcars, teraz w Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski/Focus on Sport

Zapraszamy na drugą kolejkę Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2020/2021. Ze względu na obostrzenia i trwającą pandemię covid-19, liga odbywa się bez udziału publiczności.
Po pierwszych emocjonujących spotkaniach czekają nas kolejne. — Tym razem rozegramy cztery mecze, a jest to spowodowane dołączeniem ósmej drużyny do naszej ligi. Do SLF dołączyła bowiem ekipa z Kisielic, która będzie grała pod nazwą Admar Szwarcenowo — informują organizatorzy rozgrywek z Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.

Mecze Suskiej Ligi Futsalu będzie można oglądać, podobnie jak podczas pierwszej kolejki, na kanale CSiR na You Tube, link do transmisji TUTAJ.

II TERMIN – 12.12.2020 (SOBOTA)
14:30 Jawty Wielkie — Osiem Gwiazdek
15:30 Błękitni Kopanina — Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty
16:30 Moto Trans — KS Różnowo
17:30 Admar Szwarcenowo — Auto Handel Paszynin

Nowy terminarz SLF 2020/21 obowiązujący od 12.12.2020

II TERMIN – 12.12.2020 (SOBOTA)
14:30 8-5. Jawty Wielkie – Osiem Gwiazdek
15:30 6-4. Błękitni Kopanina – Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty
16:30 7-3. Moto Trans – KS Różnowo
17:30 1-2. Admar Szwarcenowo – Auto Handel Paszynin

III TERMIN – 19.12.2020 (SOBOTA)
14:30 3-1. KS Różnowo – Admar Szwarcenowo
15:30 2-8. Auto Handel Paszynin –Jawty Wielkie
16:30 5-6. Osiem Gwiazdek – Błękitni Kopanina
17:30 1-8. Admar Szwarcenowo – Jawty Wielkie – zaległy mecz 1. kolejki z dn. 05.12.2020
18:30 4-7. Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty – Moto Trans

IV TERMIN – 09.01.2021 (SOBOTA)
14:30 7-5. Moto Trans – Osiem Gwiazdek
15:30 1-4. Admar Szwarcenowo - Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty
16:30 8-6. Jawty Wielkie – Błękitni Kopanina
17:30 2-3. Auto Handel Paszynin – KS Różnowo

V TERMIN – 16.01.2021 (SOBOTA)
14:30 3-8. KS Różnowo – Jawty Wielkie
15:30 4-2. Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty – Auto Handel Paszynin
16:30 6-7. Błękitni Kopanina – Moto Trans
17:30 5-1. Osiem Gwiazdek – Admar Szwarcenowo

VI TERMIN – 23.01.2021 (SOBOTA)
14:30 1-6. Admar Szwarcenowo – Błękitni Kopanina
15:30 2-5. Auto Handel Paszynin – Osiem Gwiazdek
16:30 8-7. Jawty Wielkie – Moto Trans
17:30 3-4. KS Różnowo - Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty

VII TERMIN – 30.01.2021 (SOBOTA)
14:30 4-8. Wasicki-Kass AGD RTV IT Prabuty – Jawty Wielkie
15:30 5-3. Osiem Gwiazdek – KS Różnowo
16:30 6-2. Błękitni Kopanina – Auto Handel Paszynin
17:30 7-1. Moto Trans – Admar Szwarcenowo

VIII TERMIN – 06.02.2021 (SOBOTA)

GRUPA, O MIEJSCE 5-8 – PÓŁFINAŁY
14:30 5 M. - 8 M.
15:30 6 M. - 7 M.

GRUPA MISTRZOWSKA – PÓŁFINAŁY
16:30 1 M. - 4 M.
17:30 2 M. - 3 M.

IX TERMIN – 13.02.2021 (SOBOTA)
GRUPA O MIEJSCA 5-8 – FINAŁY
14:30 mecz o 7 miejsce.
15:30 mecz o 5 miejsce.

GRUPA MISTRZOWSKA – FINAŁY
16:30. mecz o 3 miejsce.
17:30. mecz o 1 miejsce.
18:45 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SUSKIEJ LIGI FUTSALU 2020/2021

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5