Uwaga, już pędzą do was Motomikołaje! Zapraszamy przed galerię Jeziorak

2020-12-05 09:14:51 (ost. akt: 2020-12-05 09:46:54)

Autor zdjęcia: GI

W sobotę 5 grudnia przed Galerią Jeziorak będzie można spotkać zmotoryzowanych Mikołajów, którzy w bezpieczny sposób przybędą, aby zaprezentować swoje kolorowe świąteczne renifery i odebrać niespodziankę dla iławskich medyków.
Motomikołaje z pewnością pomachają Wam, zachęcając do wsparcia akcji "Paka dla zwierzaka".

- Jak co roku wspólnie wspieramy zwierzaki z iławskiego schroniska OTOZ Animals przygotowując i przekazując w Waszym imieniu najpotrzebniejsze dla nich w tym czasie produkty żywnościowe. Na terenie Galerii przy wejściu od strony Małego Jezioraka ustawiliśmy ogromną pakę, do której możecie wkładać karmę suchą, w puszkach dla kociaków i psiaków ze schroniska - informują organizatorzy akcji.

W tym wyjątkowym roku #Świąteczna Moc Pomagania to również wsparcie medyków. W sobotę 5 grudnia i niedzielę 6 grudnia, Galeria Jeziorak razem z Motomikołajami przygotowała niespodziankę dla iławskich medyków z pierwszej linii kontaktu pandemicznego, którym na Mikołajki dostarczymy ciepłe posiłki z Restauracji La Stella.

- W ten sposób wspieramy Zespół Ratownictwa z Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym i Odziałem Covidowym w Powiatowym Szpitalu im. Wł. Biegańskiego w Iławie - dodają organizatorzy.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5