Otwarcie OZE Projekt w Iławie już wkrótce

2020-10-23 08:54:53 (ost. akt: 2020-10-22 11:46:04)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały OZE Projekt

Fotowoltaika cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Zwolennicy produkcji własnej i darmowej energii elektrycznej już wkrótce będą mieli możliwość zakupu instalacji fotowoltaicznej w powstającym właśnie salonie sprzedaży. Ten będzie się mieścił w samym sercu Iławy.
Otwarcie salonu sprzedaży OZE Projekt w Iławie, to kolejny krok firmy w rozwoju brandu w regionie, w którym ma swoje korzenie. I choć OZE Projekt realizuje zadania na terenie całej północnej i centralnej Polski, to pierwszy salon powstał w Olsztynie. Teraz czas na kolejny krok i właśnie Iławę. Oddział firmy będzie mieścił się w przy ul. Jana III Sobieskiego 37a. Pomysłodawczynią otwarcia salonu firmy jest Karolina Wojciechowska, iławianka i kierownik zespołu sprzedaży w OZE Projekt. - W naszym mieście prężnie rozwijam zespół sprzedażowy. Aktualnie są cztery osoby pracujące na terenie Iławy i okolic. Otwarcie salonu sprzedaży sprawi, że dostęp do naszych do naszych specjalistów będzie jeszcze prostszy - wyjaśnia Karolina Wojciechowska.
A Iława i okolice to miejsce, w którym OZE Projekt ma już niejedną instalację. - Tylko na terenie powiatu iławskiego, ostródzkiego i nowomiejskiego postawiliśmy ponad sto instalacji, dzięki którym rodziny, przedsiębiorcy czy rolnicy cieszą się z darmowej energii elektrycznej - wylicza Karolina Wojciechowska.
Warto dodać, że w całej Polsce OZE Projekt ma już ok. półtora tysiąca klientów, a wśród nich jest m.in. Dorota Szelągowska, znana m.in. z programów telewizyjnych projektantka wnętrz.Co zyskasz z fotowoltaiką?


Fotowoltaika to szereg korzyści zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i gospodarzy czy przedsiębiorców. O jakich korzyściach dokładnie mowa? Instalacja fotowoltaiczna pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o dziewięćdziesiąt procent. Ponadto uniezależniamy się od stale rosnących cen energii.
Rolnicy mogą również skorzystać z ulgi inwestycyjnej. A co ze środkami na sfinansowanie inwestycji? Eksperci często podkreślają, że jeśli stać kogoś na płacenie rachunków, to stać go również na instalację fotowoltaiczną. Jak to możliwe? Wszystko dzięki korzystnym metodom finansowania, które pozwalają zamienić nasz dotychczasowy rachunek za prąd, na ratę kredytu. Całą inwestycję jesteśmy zatem w stanie spłacić zaledwie w ciągu kilku lat, a później cieszymy się jedynie z darmowej energii elektrycznej.Warto również dodać, że możemy ubiegać się o wiele dofinansowań i ulg. Mowa w tym przypadku między innymi o programie "Mój Prąd", dzięki któremu możemy otrzymać 5 000 zł czy wcześniej wspomnianej uldze inwestycyjnej. Oprócz tego wiele samorządów przygotowało swoje programy, dzięki którym możemy zdobyć kolejne środki finansujące naszą inwestycję.

Dlaczego warto wybrać OZE Projekt?


Decydując się na instalację fotowoltaiczną warto wybrać sprawdzoną firmę, z którą kontakt nie urywa się wraz z ostatnią transzą za wykonanie zadania.Wybierając OZE Projekt uzyskujesz gwarancję tego, że będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, nawet po zakończeniu montażu. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to również własne, wykwalifikowane ekipy monterskie. Nie ma mowy o jakichkolwiek podwykonawcach - działamy w stałych brygadach, co znacznie usprawnia montaż, a także jest on na niezmiennie wysokim poziomie.W OZE Projekt nie oszczędzamy również o bezpieczeństwie. Nasze instalacje posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC, kable odporne na promieniowanie UV i skrzynki z wysoką klasą nieprzepuszczalności. Jeśli chodzi o dofinansowania, to również możesz liczyć na nasze wsparcie. W przypadku programu "Mój Prąd" mamy sto procent skuteczności w pozyskiwaniu środków dla naszych klientów.Podsumowując - wybierając OZE Projekt, nie musisz martwić się o nic - przyjedziemy, zamontujemy i załatwimy Ci dofinansowanie, a Ty będziesz cieszył się jedynie z niskich rachunków za prąd.

OZE Projekt to również pompy ciepła


OZE Projekt to grupa spółek. Jedna z nich - OZE Projekt Ciepło - odpowiada za dystrybucję, sprzedaż i montaż pomp ciepła.Tego typu urządzenia, w komplecie z fotowoltaiką, stają się jednymi z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Ich dodatkową zaletą jest niezwykły komfort użytkowania. Nie musisz martwić się o podkładanie do pieca, gromadzenie opału na zimę itd. Jeśli jednak dopiero przymierzasz się do budowy domu, dzięki pompie ciepła nie będziesz potrzebował kominów, kotłowni czy dodatkowych pomieszczeń gospodarczych na składowanie opału.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w fotowoltaikę lub pompę ciepła, już wkrótce będziesz mógł odwiedzić salon sprzedaży w Iławie, przy ul. Jana III Sobieskiego 37a. Już teraz możesz jednak umówić się na spotkanie z naszym specjalistą: 89 672 40 30.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5