Gazeta Iławska i Życie Powiatu Iławskiego do pobrania za darmo [plus dodatek Auto-Moto]

2020-10-09 08:14:38(ost. akt: 2020-10-09 08:45:47)
Jesteśmy dostępni m. in. w przystani żeglarskiej Pod Omegą przy ul. Sienkiewicza w Iławie (na zdjęciu w tle)

Jesteśmy dostępni m. in. w przystani żeglarskiej Pod Omegą przy ul. Sienkiewicza w Iławie (na zdjęciu w tle)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Od dwóch tygodni nasze gazety, Gazeta Iławska i Życie Powiatu Iławskiego, dostępne są w tradycyjnej, papierowej formie w wielu punktach powiatu iławskiego.
No właśnie — gdzieniegdzie dostępne są, a w innych miejscach już ich nie ma. Dlatego też naszym czytelnikom dajemy możliwość pobrania gazet na swój komputer, tablet, telefon itp. w formie pdf-a.

To tradycyjnie (łącznie) 48 stron lokalnych informacji ze świata kultury, sportu, ochrony środowiska, historii, nie brakuje też oczywiście bieżących wydarzeń i ciekawych ludzi z pasjami.

W poprzednim wydaniu Gazety Iławskiej zamieściliśmy dodatek edukacyjno-sportowy. Teraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów wszelakich i w "GI" publikujemy dodatek motoryzacyjny m.in. z reklamami warsztatów samochodowych, hurtowni z częściami, sklepów z asortymentem do aut itd, ale także z artykułami dotyczącymi motoryzacji.

Życzymy miłej lektury!
Czytaj nas:
• codziennie w internecie
• co miesiąc w gazecie

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5