Krajobraz mojego miasta - iławski ratusz zaprasza na spotkanie

2020-10-03 10:00:50 (ost. akt: 2020-10-03 10:21:58)   Artykuł sponsorowany
Iława

Iława

Autor zdjęcia: Iława z drona Michał Krysztofiak

Mieszkańcu, chcesz mieć wpływ na wizerunek Iławy? Leży Ci na sercu ład przestrzenny i krajobraz naszego miasta? Chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Po prostu chcesz mieć aktywny udział w rozwoju miasta i tworzeniu jego miejskości?
Jeśli tak, to przyjmij zaproszenie na pierwsze spotkanie połączone z dyskusją „Krajobraz mojego miasta”

Termin: 7 października 2020 roku o godz. 17.30
Miejsce: Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2d

Tytuł spotkania to zarazem tytuł filmu - przygotowanego w 2016 roku przez Narodowy Instytut Dziedzictwa z inicjatywy Generalnego Konserwatora Zabytków, prof. Magdaleny Gawin – który zostanie wyświetlony podczas spotkania. Od czasu premiery, która miała miejsce 1 grudnia 2016 roku w warszawskim kinie „Wisła”, film stał się osnową budowania programu edukacyjnego skierowanego do samorządów miejskich, by wspomóc je na drodze prawidłowego kształtowania przestrzeni miejskiej i wyzwalania jej potencjałów.

Spotkanie w iławskim Centrum Aktywności Lokalnej będzie inauguracją działań edukacyjnych skupiających się na miejskości Iławy jako źródle wyzwalania aktywności mieszkańców w otoczenia ich życia codziennego. Zaplanowane są już kolejne działania edukacyjne w formie prezentacji multimedialnych, spacerów badawczych i warsztatów terenowych, skierowanych do wszystkich mieszkańców Iławy.

Spotkanie poprowadzi pan Wiesław Skrobot, pełnomocnik burmistrza ds. przestrzeni publicznej. Przewidywany czas spotkania 1,5 h.

Kontakt: 89 649 01 07, wskrobot@umilawa.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5