Zmiana miejsca koncertu Anity Lipnickiej w terminie 4 października 2020!

2020-09-09 09:23:42(ost. akt: 2020-09-09 09:46:26)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały ICK Iława

Wiemy, jak długo i niecierpliwie wyczekiwany jest występ artystki w Iławie, który zaplanowano w kinoteatrze. W reżimie sanitarnym możemy udostępnić w sali kinowej 111 miejsc. W tej chwili liczba sprzedanych biletów przekracza znacznie liczbę miejsc, które możemy udostępnić w kinoteatrze w reżimie sanitarnym. Zmiana miejsca koncertu to jedyna szansa na realizację imprezy — mówią organizatorzy koncertu Anity Lipnickiej.
Koncert odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Niepodległości 11b w Iławie. W ten sposób unikniemy konieczności zwracania zakupionych już biletów i prowadzenia nowej ograniczonej sprzedaży. Co więcej, rozszerzamy pulę dostępnych biletów.

a) Bilety zakupione w cenie 119 złotych będą uprawniać do zajęcia miejsca w sektorze „KINOTEATR" - w kameralnej strefie najbliżej artystki (patrz: załączona grafika).

b) Do sprzedaży włączamy również dodatkową pulę dwustu biletów w cenie 89 złotych w sektorze A (patrz: załączona grafika).
Zakupu można dokonać na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/3gR8q8x
Należy kliknąć w godzinę wydarzenia.INFO O KONCERCIE
Niedziela 4 października 2020 r.
Godz. 19:00
Hala sportowo-widowiskowa przy ul. Niepodległości 11b w Iławie
KUP BILET W CENIE 89 ZŁ: https://bit.ly/3gR8q8x
Należy kliknąć w godzinę wydarzenia.

ANITA LIPNICKA
Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...
A."


materiały: ICK Iława2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5