Czy Staniec znowu zaszaleje? Rozkład jazdy piłkarskiego weekendu

2020-08-21 13:09:59 (ost. akt: 2020-08-21 13:39:59)
Krystian Staniec z Unii Susz w poprzedniej kolejce zdobył aż 11 goli w meczu z GKS-em Stawiguda!

Krystian Staniec z Unii Susz w poprzedniej kolejce zdobył aż 11 goli w meczu z GKS-em Stawiguda!

Autor zdjęcia: KS Unia Susz

Trwa sezon 2020/21, przed nami kolejny weekend z meczami piłkarskimi. W najbliższą sobotę i niedzielę (22-23 sierpnia) grają wszystkie klasy rozgrywkowe od III ligi do B klasy. Publikujemy weekendowy rozkład jazdy drużyn z Iławy, Lubawy, Susza, Kisielic oraz z gmin Iława, Lubawa i Susz.
Oczywiście nie ma najmniejszego przypadku w tym, że na zdjęciu ilustracyjnym do tego artykułu jest Krystian Staniec z Unii Susz. W poprzedniej kolejce napastnik zespołu trenera Jarosława Chodowca zdobył aż — uwaga, uwaga — 11 GOLI! Unia pokonała w sobotę 15 sierpnia 17:0 (!) GKS Stawiguda. Niektórzy kibice i obserwatorzy stwierdzili nawet półżartem, że popularny "Kopara" już zapewnił sobie koronę króla strzelców w okręgówce.

Tym razem suszanie grają na wyjeździe z Kormoranem Zwierzewo. Czy Staniec znowu zaszaleje i poprawi i tak już imponujący dorobek strzelecki (14 bramek)? A co tam, niech sobie chłop postrzela! Zapraszamy na ten i pozostałe mecze naszych zespołów.

Rozkład jazdy w kolejności chronologicznej:

Sobota, 22 sierpnia

14.00: GKS Wikielec — Znicz Biała Piska (III liga)

16.00: Kormoran Zwierzewo — Unia Susz (klasa okręgowa)

16:00: Iskra Narzym – Constract Złotowo (A klasa)

16:00: Huragan Byszwałd – Drewneks Sampława (B klasa)

16:00: LZS Fijewo Osa Ząbrowo (B klasa)

16.00: Wel Bratian — Zamek Szymbark (B klasa)

17.00: Jeziorak Iława — Zatoka Braniewo (IV liga)

17.00: Granica Kętrzyn — Motor Lubawa (IV liga)

17.00: Gmina Kozłowo — Czarni Rudzienice (A klasa)

17:00: Orzeł Ulnowo – Avista Łążyn (A klasa)

Niedziela, 23 sierpnia

14.00: LZS Frednowy — Wel Lidzbark (A klasa)

14:00: Ossa Biskupiec – Jordan Kazanice (A klasa)

16:00: Torpeda Rożental – Olimpia Kisielice

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5