Perła i Nala wygrały! Rozstrzygnęliśmy plebiscyt Super Pies i Super Kot [WYNIKI]

2020-07-23 13:00:33 (ost. akt: 2020-07-23 12:04:15)
Perła i Nala — zwyciężczynie naszego plebiscytu Super Pies i Super Kot

Perła i Nala — zwyciężczynie naszego plebiscytu Super Pies i Super Kot

Autor zdjęcia: archiwum właścicieli

24 psy i 8 kotów zostało zgłoszonych przez właścicieli do naszej sms-owej zabawy Super Pies i Super Kot 2020. Już rozstrzygnęliśmy plebiscyt: zarówno w kategorii Pies jak i Kot zwyciężyły reprezentantki Lubawy.
Czy te oczy mogą kłamać? Te psie i kocie na pewno nie. Można w nich dojrzeć wszystkie uczucia świata, a na pewno miłość i szczerość. Dlatego też zorganizowaliśmy kolejny plebiscyt na Super Psa i Super Kota. Wszelkie szczegóły naszej sms-owej zabawy podaliśmy w artykule opublikowanym wcześniej.
PRZECZYTAJ: Kot i pies na medal — zaczynamy nasz plebiscyt, czekamy na Wasze zgłoszenia!

Plebiscyt trwał od 9. czerwca do 20 lipca. Zdjęcia psów i kotów mogli zgłaszać ich właściciele z terenu powiatu iławskiego (każdy powiat miał swój odrębny plebiscyt, ale na koniec będzie także wyłoniona klasyfikacja wojewódzka). Wystarczyło wysłać fotografię wraz z imieniem zwierzaka i miejscowością, z której pochodzi oraz telefon kontaktowy do właściciela, pod adres mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl.

Głosowanie na "Super Psa" i "Super Kota" odbywało się za pomocą sms-ów. Tytuły w danym powiecie zostały przyznane tym zwierzętom, które uzyskały największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły regionalne otrzymają pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów w danej kategorii.

Ostatecznie na liście kandydatek i kandydatów mieliśmy 24 psy i 8 kotów. Wśród piesków zwyciężyła Perła z Lubawy, a wśród kotów (być może jej sąsiadka) Nala, również z Lubawy. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział w naszej zabawie.WYNIKI PLEBISCYTU "SUPER PIES"


WYNIKI PLEBISCYTU "SUPER KOT"

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5