Osa Ząbrowo — reaktywacja! Trwa zbiórka pieniędzy na klub

2020-07-15 14:44:33(ost. akt: 2020-07-15 15:08:09)
Piłkarze Osy Ząbrowo opuszczają boisko po jednym z meczów

Piłkarze Osy Ząbrowo opuszczają boisko po jednym z meczów

Autor zdjęcia: Marta Pisarczyk

Niegdyś występowała w okręgówce, na jej mecze przychodziło dużo kibiców, a i piłkarzy miała momentami naprawdę bardzo dobrych. W Osie Ząbrowo nastąpiła jednak w pewnym momencie delikatna zapaść. Teraz klub chce z niej wyjść, a pomóc ma w tym zbiórka pieniędzy na platformie zrzutka.pl.
Zbiórka trwa od dziewięciu dni i zakończy się za 21 dni (stan na dziś, tj. środę 15 lipca). Obecnie na koncie wpłat widnieje kwota 930 złotych z założonych 2000 zł. Wpłat można dokonywać TUTAJ na platformie zrzutka.pl

— Zaczynamy nowy rozdział w historii Klubu Sportowego Osa Ząbrowo i prosimy o wsparcie — piszą na wstępie przedstawiciele Osy.

— Klub w swojej długiej historii przechodził wzloty i upadki. Dziś Osa przechodzi reaktywację, prowadzi sekcję seniorską i będzie startowała od najniższej klasy rozgrywkowej w województwie warmińsko-mazurskim, czyli od B klasy. Mimo, że jest to drużyna seniorska, to w swoich szeregach ma dużą ilość młodzieży, która w pewien sposób kształtuje jeszcze swój charakter poprzez uprawianie sportu właśnie.

Głównym celem klubu jest wygrywanie, dawanie radości kibicom przychodzącym na mecze, inspirowanie młodzieży i zachęcanie jej do uprawiania tego sportu. Niestety, aby móc jakoś funkcjonować, klub potrzebuje do tego środków. Pieniądze, które otrzymamy od Urzędu Gminy mogą nawet nie wystarczyć na podstawowe rzeczy (licencja, sędziowie, rejestracja zawodników, ubezpieczenie, nie wspominając już o strojach, piłkach, obuwiu piłkarskim, paliwie na dojazdy na mecze czy sprzęcie treningowym, dzięki któremu treningi mogły być kreatywne).

Mamy świadomość, że prosimy o wiele, ale w Was wierzymy. Prosimy o udostępnianie naszej zbiórki i wpłacanie pieniędzy na nasze konto na platformie zrzutka.pl — prosi Osa, a my się do tej prośby dołączamy.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Darmeght bryan #2948858 | 129.205.*.* 16 lip 2020 11:59

    Dzień dobry wszystkim. Czas złożyć zeznania i muszę to poświadczyć światu ... Po tym, jak zostałem skończony w wypadku samochodowym, z Bogiem zostałem uratowany, ale walczyłem finansowo przez dłuższy czas. Zabrakło mi czasu i pieniędzy, nie wiem, dokąd jechać ani gdzie prosić o pieniądze, bo nie mam, więc szukałem dalej. Później dostałem pomoc od mojego prawnika, który łączy mnie z firmą pożyczkową Legit, CASEMARK FINANCIAL INC., Którą później zmartwychwstałem i jestem wdzięczny mojemu prawnikowi, który zasugerował, że powinienem zadzwonić do CaseMark Financial o pomoc. Ludzie tam są chrześcijańską organizacją światową, tak cudowną, szybszą w działaniu i bezpieczną! Mogli porozmawiać z moim prawnikiem tego samego dnia, 10 lipca, i dostali mi fundusze, których potrzebowałem przez następne dwa dni. Dla mnie był to ratownik, więc powiadomię cię również, aby uprzejmie wyrazić gotowość do uzyskania pożyczki z tego wspaniałego zakładu o niższym oprocentowaniu za pośrednictwem wiadomości e-mail od ich kierownika: Darmeghtbryan64@gmail.com, a on szybko zareaguje obronnie kiedy wysyłasz żądanie pożyczki ... Sprawdź poprawność wiadomości e-mail przed wysłaniem wiadomości: Dzięki..! Mauro Gabriel, Argentyna.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. pytanie #2948630 | 88.156.*.* 15 lip 2020 22:00

    Najpierw napiszcie gdzie jest ta wiocha i na kogo głosowali. Bo jak na Dudę to PiS im napewno pomoże. A jak inaczej to już wpłacam.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5