Trwa nabór do drużyny siatkarskiej

2020-07-10 11:41:14 (ost. akt: 2020-07-10 12:15:09)

Autor zdjęcia: MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława

Trwają zajęcia siatkówki plażowej pod okiem trenerów: M. i M. Pietroczuk. Tymczasem trenerzy zapraszają już na jesień. Szczegóły na temat zapisów – poniżej.
Wakacje to możliwość aktywnego spędzania większej ilości czasu i realizację swoich pasji i zainteresowań. Najmłodsi adepci siatkówki, zawodniczki i zawodnicy Szkółki Piłki Siatkowej MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława skorzystali z propozycji swoich trenerów Małgorzaty i Mieczysława Pietroczuk i uczestniczą w treningach siatkówki plażowej. Zajęcia siatkarskie odbywają się równolegle z zajęciami starszych koleżanek i kolegów Zrywu, dlatego młodzi często mają okazję podpatrywać i korzystać z umiejętności utytułowanych zawodników. Julka, Kornelia, Martyna, Maks i Konrad, bo o nich mowa, bez kompleksów z dużym zaangażowaniem trenują cztery razy w tygodniu u boku trenerów, koleżanek i kolegów klubowych Zrywu.
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk komentują: – Po tygodniu treningów „młodzi”, bo tak ich nazywamy, radzą sobie bardzo dobrze, ambitnie podchodzą do swoich siatkarskich obowiązków, robiąc widoczne postępy z treningu na trening. Jesteśmy pewni ,że po miesięcznym okresie przygotowań z większym zaangażowaniem przystąpią do treningu na hali w nadchodzącym sezonie oraz podobnie jak starsi zawodnicy z dużą pasją będą trenować siatkówkę plażową. Dla nas, trenerów, tym większa satysfakcja, gdyż wielu z tych młodych siatkarek i siatkarzy to dzieci naszych wychowanków i cieszymy się, że pójdą w ślady swoich rodziców, którym przed laty zaszczepiliśmy siatkarską pasję. Tradycyjnie przyjmując ich do grona siatkarskiego, wkrótce wręczymy im piłki do siatkówki plażowej, żeby jeszcze z większym zaangażowaniem w wolnych chwilach mogli uprawiać tę piękną dyscyplinę sportu.
Oczywiście jesteśmy otwarci i zapraszamy serdecznie na zajęcia chętnych z naszej klubowej szkółki oraz dla uczniów szóstej, siódmej klasy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na uprawianie sportu i dla wszystkich mamy dobrą radę: DOŚĆ LENIUCHOWANIA – PORA NA ZRYW-VOLLEY!!!

UWAGA! TRWA LETNI NABÓR SIATKARSKI 2020
NA ZAJĘCIA ZAPRASZAMY PO WAKACJACH!!!

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, tel. 693 730 038.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ WIELKĄ PRZYGODĘ Z SIATKÓWKĄ !!!
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława ogłasza nabór!!!
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży - tak wyglądają zajęcia treningowe w Zryw-Volley Iława.
To klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie piękne wartości, jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość i wiele innych - podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.


red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5