Bella, Szerkan, Pola. Mamy pierwsze zgłoszenia do plebiscytu Super Pies i Super Kot [ZDJĘCIA, WYNIKI]

2020-06-16 07:25:00 (ost. akt: 2020-06-18 11:15:38)
Wśród zgłoszonych psów jest m.in. Szerkan z Lubawy

Wśród zgłoszonych psów jest m.in. Szerkan z Lubawy

Autor zdjęcia: archiwum właścicieli

Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie Super Pies i Super Kot. Już otrzymaliśmy od naszych czytelników pierwsze zgłoszenia ich pupili. To dwa psy i jeden kot. Czekamy na kolejne!
Czy te oczy mogą kłamać? Te psie i kocie na pewno nie. Można w nich dojrzeć wszystkie uczucia świata, a na pewno miłość i szczerość. Dlatego pokaż nam oczy swojego pupila. Pokaż nam go w całej okazałości. Jest przecież naj, prawda?

Dlatego też organizujemy kolejny plebiscyt na Super Psa i Super Kota. Wszelkie szczegóły naszej sms-owej zabawy podaliśmy w artykule opublikowanym w poprzednim tygodniu.
PRZECZYTAJ: Kot i pies na medal — zaczynamy nasz plebiscyt, czekamy na Wasze zgłoszenia!

W czasie weekendu dotarły do nas trzy zgłoszenia — dwa do plebiscyty psiego, jedno do kociego. Póki co, wszystkie czworonogi są z Lubawy. Poniżej prezentujemy ich zdjęcia oraz aktualizowane na bieżąco wyniki.

Zgłoś swojego zwierzaka!
Plebiscyt trwa do 20 lipca. Zdjęcia psów i kotów mogą zgłaszać ich właściciele z terenu powiatu iławskiego (każdy powiat ma swój odrębny plebiscyt, ale na koniec będzie także wyłoniona klasyfikacja wojewódzka). Mają na to czas do 19 lipca. Wystarczy wysłać fotografię wraz z imieniem zwierzaka i miejscowością, z której pochodzi oraz telefon kontaktowy do właściciela, pod adres mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl.

Głosowanie na "Super Psa" i "Super Kota" odbywa się za pomocą sms-ów, koszt jednego to 2,46 zł z VAT. Tytuły w danym powiecie zostaną przyznane tym zwierzętom, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły regionalne otrzymają pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów w danej kategorii.

Uwaga!

Tytuły Super Psa i Super Kota zostaną przyznane tylko w sytuacji, kiedy zgłoszonych zostanie z danego powiatu minimum 3 psy/3 koty. W innym przypadku zwierzęta biorą udział tylko w rankingu regionalnym.AKTUALNE WYNIKI PLEBISCYTU "SUPER PIES"
(są aktualizowane na bieżąco — liczba porządkowa według kolejności zgłoszeń)AKTUALNE WYNIKI PLEBISCYTU "SUPER KOT"
(są aktualizowane na bieżąco — liczba porządkowa według kolejności zgłoszeń)


red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5