Planujesz wymianę kotła? Wypełnij ankietę urzędu miasta Iława

2020-06-08 13:41:29(ost. akt: 2020-06-08 11:33:13)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: UM Iława

Złożyłeś wniosek na wymianę kotłów grzewczych? Czy uważasz, że to niepotrzebne? Chcemy poznać Twoje zdanie, aby lepiej zaplanować wysokość przyszłych dotacji! - informuje Urząd Miasta Iława.
Właściciele nieruchomości, którzy nie złożyli jeszcze ankiet w sprawie inwentaryzacji systemów grzewczych mogą w dalszym ciągu składać je w formie formularza internetowego. Dane zawarte w ankietach posłużą do ustalenia liczby używanych obecnie starych kotłów, co pozwoli na lepsze zaplanowanie przyszłych dotacji do wymiany źródeł ciepła, a w konsekwencji do poprawy jakości powietrza.

Ankieta dostępna jest na stronie www.ilawa.pl, w zakładce: Inwentaryzacja kotłów. Wersję papierową można również wypełnić ręcznie a dane podać telefonicznie na nr: 89 649 01 56, pracownik Urzędu Miasta Iławy wpisze je do formularza internetowego.

- Dane z wypełnionej ankiety posłużą do stworzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków mieszkalnych na terenie Iławy, jak również do zaktualizowania Planu gospodarki niskoemisyjnej, który może być niezbędny do pozyskania środków zewnętrznych na wymianę starych kotłów na kotły ekologiczne, niskoemisyjne - mówi burmistrz Dawid Kopaczewski.

Ankietę można wypełnić:
- w formie formularza internetowego, dostępnego na stronie  www.ilawa.pl – zakładka: Inwentaryzacja kotłów

- lub odręcznie i dostarczyć ją do urzędu w następujący sposób:

- e-mailem na adres srodowisko@umilawa.pl – skan lub zdjęcie wypełnionej ankiety,

- osobiście – Urząd Miasta Iławy, pokój nr 217 lub 120,

- pocztą na adres na adres Urząd Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13, 14-200 Iława

Dodatkowe informacje i wyjaśnienia udzielane są w Urzędzie Miasta Iławy, pokój 217, nr tel. 89 649 01 56, lub na stronie www.ilawa.pl w zakładce „Dla Mieszkańców” - „Ekologia i Środowisko”.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5