Już jest najnowsze wydanie „Gazety Iławskiej” i „Życia Powiatu Iławskiego”. Pobierz je za darmo

2020-05-30 09:55:22(ost. akt: 2020-05-30 08:45:32)
Nasze gazety dostępne są m.in. w kiosku pani Marii Sobocińskiej na os. Podleśne w Iławie (ul. 1 Maja)

Nasze gazety dostępne są m.in. w kiosku pani Marii Sobocińskiej na os. Podleśne w Iławie (ul. 1 Maja)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Hasło #zostańwdomu jest już coraz mniej aktualne, więc po najnowsze wydanie naszych darmowych miesięczników: „Gazety Iławskiej” i „Życia Powiatu Iławskiego” spokojnie możecie się udać do najbliższego sklepu, kiosku itp. Dajemy jednak także możliwość pobrania gazet w formie elektronicznej.
Wczoraj był ostatni piątek miesiąca (29.05). Jak w każdy taki piątek z samego rana ruszyliśmy w powiat iławski i miasto Iława z najnowszym wydaniem „Gazety Iławskiej” i „Życia Powiatu Iławskiego”. Jesteśmy dostępni w wielu punktach, między innymi w kiosku pani Marii Sobocińskiej (na zdjęciu powyżej) przy ulicy 1 Maja w Iławie (osiedle Podleśne). W piątek przed południem było tam sporo egzemplarzy, jednak sytuacja w tej kwestii jest bardzo dynamiczna;)

Jak co wydanie, na naszym portalu zamieszczamy linki do pobrania PDF-ów „Iławskiej” i „ŻPI”. Zapraszamy do lektury.red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W piątkowym(29 maja) wydaniu m.in.


Dziki spacer po ZatorzuPochwała dzika
My, Polacy generalnie zwierzęta kochamy, tyle że jakoś tak wybiórczo. Karpia na Wigilię mordujemy bez skrupułów. Nasz sposób na dzikie krowy — to wybić je do nogi. I mamy problem z dzikiem. A może jednak dzik z człowiekiem?

Sąsiad, na którego można liczyć
Dobrych informacji nigdy za wiele, a już szczególnie, kiedy mamy pandemię. Tym większe brawa dla tych, którzy w tym trudnym czasie, pamiętają o innych, spiesząc z konkretną pomocą, realnym wsparciem. A gdy jeszcze robią to od lat, tym brawa większe.

Jarosław Tokarczyk - prezes grupy WMSpotkajmy się online 9 czerwca
Życie w trakcie i po pandemii to tematyka Kongresu Przyszłości, który odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem spotkamy się online. Kolejne wydarzenie planowane jest 26 listopada. O obu wydarzeniach rozmawiamy z organizatorami — Beatą i Jarosławem Tokarczykami.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5