Dziecko i pięciu dorosłych pozbyło się Covid-19

2020-05-09 14:58:10 (ost. akt: 2020-05-09 15:22:25)
zdjęcie jest tylko ilustracją

zdjęcie jest tylko ilustracją

Autor zdjęcia: freepik

Aż sześć osób z powiatu iławskiego w ciągu ostatniej dobry wyzdrowiało po zakażeniu koronawirusem. Część z nich przebywała w szpitalu w Ostródzie, część pozostawała w domu.
Aż sześć osób w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano jako zdrowe po zakażeniu koronawirusem, informuje rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego, Krzysztof Guzek. Jedna z nich, kobieta w średnim wieku, przebywała w szpitalu w Ostródzie. Pozostali mieszkańcy powiatu iławskiego przebywali w izolacji domowej. Są to: chłopiec, młody mężczyzna, starsza kobieta, kobieta w średnim wieku oraz młoda kobieta.


eka
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (09-10 maja) wydaniu m.in.

Trudniej jest się lubić, niż kochać
Dla wielu małżeństw okres izolacji związanej z epidemią to często czas nieporozumień i konfliktów. Czy efektem tych sytuacji będzie wzrost liczby rozwodów? Czy może warto zajrzeć w głąb siebie i sprawdzić, czy problem nie tkwi jednak w nas samych?

Nagrali hymn pandemii
Muzycy z Warmii i Mazur dołączyli do spektakularnego projektu Adama Sztaby. Dzięki połączonym siłom ponad 700 osób wybrzmiał utwór „Co mi Panie dasz”. I okazało się, że właśnie tekst tego utworu wyśpiewany przez polskie gwiazdy, był dla wielu tymi słowami, które „ukołysały duszę”, a kto wie, może i przyszłość? Przynajmniej tę najbliższą...

Dlaczego lubimy złe wiadomości?
W Japonii zakwitły drzewa wiśniowe. Pewien filantrop otworzył kolejną fundację dobroczynną. W Olsztynie otwarto nową szkołę… Kogo to interesuje? Śpieszę z odpowiedzą — nikogo. Co innego, gdy gdzieś wybucha pożar, dochodzi do wypadku drogowego czy jest jakiś skandal.

Bez angielskiego zwiedził 45 krajów
Na co dzień zajmuje się innowacjami w rolnictwie, a wolnych chwilach jeździ w nieznane. Miłość do podróży zaszczepiła w nim babcia. Sebastian Waśkowicz przed wyjazdem nastawia się, że będzie "ciężko", bowiem woli pozytywne zaskoczenie od rozczarowań.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Aaaa #2918402 | 82.177.*.* 9 maj 2020 21:25

  To jest świetna wiadomość

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. v #2918392 | 213.73.*.* 9 maj 2020 21:10

  to jednak nie zabija

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5