Weź się w garść, pokaż, co robisz!

2020-04-10 14:34:07 (ost. akt: 2020-04-10 19:22:25)

Autor zdjęcia: MRM Iława

Młodzieżowa Rada Miasta w Iławie organizuje konkurs dla młodych iławian. Wystarczy... robić to, co zwykle, ale pokazać to na zdjęciu lub filmiku.
Szanowna młodzieży! Nie, nie, oczywiście żartujemy. W ten sposób nie należy zwracać się do młodych ludzi. Wie o tym dobrze Młodzieżowa Rada Miasta Iława, która komunikację z rówieśnikami ma dobrze "ogarniętą", czyli wie, co w trawie piszczy.

- Młodzież nie znosi nudy. Chodzi o to, żeby znaleźć jakieś zajęcie w czasach, gdy jesteśmy zamknięci w domach, wymyśliliśmy więc konkurs - mówi przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta, Bartosz Bielak. Do wygrania będą trzy dwuosobowe wejściówki do iławskiego kina oraz inne niespodzianki. Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na ich zdobycie? Niewiele! Wystarczy pochwalić się tym, co się robi w czasie przymusowej izolacji. Można nagrać film lub zrobić zdjęcie - forma pracy nie jest ściśle określona. Wyniki - 22 kwietnia.

O tym, że przewodniczący MRM nawołuje do pozostania w domu, pisaliśmy 20 marca:
To nie koronaferie!


Tymczasem na stronie MRM można podejrzeć, co młodzieżowi radni robią podczas narodowej kwarantanny.Prace można przesyłać na e-mail: bbielak@umilawa.pl do 19 kwietnia 2020 roku (23:59).

Organizatorem konkursu jest komisja ds. potrzeb młodzieży Młodzieżowej Rady Miasta Iławy.

Edyta Kocyła-Pawłowska
e.kocyla@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5