#zostańwdomu i czytaj za darmo Gazetę Iławską i Życie Powiatu Iławskiego

2020-03-27 07:53:51(ost. akt: 2020-03-27 08:22:16)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Dziś ostatni piątek miesiąca (27 marca). Jak w każdy taki piątek Gazeta Iławska oraz Życie Powiatu Iławskiego ruszyły w teren. Nie do każdego jednak, z przyczyn oczywistych związanych z pandemią koronawirusa, dotrą papierowe wydania naszych gazet.
Dlatego też naszym czytelnikom dajemy możliwość pobrania na komputery, tablety, smartfony itd., zupełnie za darmo najnowszych wydań Gazety Iławskiej i Życia Powiatu Iławskiego, które powstają w naszej redakcji przy ul. Sobieskiego 1/1/k.

W tym wyjątkowym, trudnym czasie nie musisz wychodzić z domu (nawet nie powinnaś/nie powinieneś), aby zapoznać się z treścią naszych miesięczników. Miłej lektury!red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Pan Darek zanim jeszcze poddał się kwarantannieŻycie za zamkniętymi drzwiami
Prawie 2300 osób na Warmii i Mazurach nie może wychodzić z domu. Drzwi zamknęła im kwarantanna domowa. To na pewno czas próby. Jak go spędzać, żeby nie zwariować? Pan Darek żartuje i nagrywa filmiki dla znajomych. Pani Ewelina natomiast odchodzi od zmysłów.

Koronawirus to lekcja, którą szybko trzeba odrobić
Już w czasie debaty nad nowelizacją ustawy o inspekcji sanitarnej 22 stycznia, jako pierwszy użyłem określenia „koronawirus” w Sejmie. I pytałem, co by było, gdyby taka epidemia przyszła do nas, a my nie mielibyśmy sprawnego systemu inspekcji sanitarnej. Mało kto się wtedy moimi pytaniami przejął — mówi prof. Wojciech Maksymowicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Świat po pandemii...
Koronawirus kiedyś przeminie. Co będzie po nim? Świat chyba nie będzie już taki sam. Wiele branż odczuwa już skutki walki z pandemią, ale równie dużo liczy zyski z e-commerce. A obostrzenia? Jeszcze miesiąc temu nikt nie uwierzyłby, że będą aż tak duże.2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5