Posprzątaj Iławkę z panem Leszkiem!

2020-02-28 09:30:00 (ost. akt: 2020-02-28 09:21:32)
Leszek Janiszewski o 9 rano w sobotę posprząta te okolice

Leszek Janiszewski o 9 rano w sobotę posprząta te okolice

Autor zdjęcia: Edyta Kocyła-Pawłowska

Pan Leszek to jedna z tych osób, które lubią brać sprawy w swoje ręce. Zirytowany śmieciami zalegającymi nad Iławką, postanowił skrzyknąć innych mieszkańców, którym na sercu leży czystość terenów zielonych, i posprzątać.
Plan jest prosty: Leszek Janiszewski zaprasza wszystkich, którzy mają na uwadze porządek na terenach zielonych Iławy.
- Mam 71 lat, jestem emerytem, często nad Iławką spaceruję z psem i to, co widzę, woła o pomstę do nieba - opowiada pan Leszek.

To pospolite ruszenie ma się zacząć w sobotę o 9:00 rano. Miejsce to skwerek przy altanie przy ul. Szeptyckiego. Stamtąd zebrani przemieszczą się wzdłuż Iławki w stronę ulicy Kościuszki, po drodze zbierając śmieci. Pan Leszek prosi o zabranie własnych worków na śmieci.

Edyta Kocyła-Pawłowska
e.kocyla@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPOLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

"Salon Margaret" - lśniące kolory, piękne i zdrowe paznokcie bez uczuleń. Mój profesjonalizm i nieskończone pomysły spodobają się każdej kobiecie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5