KATEGORIA SPORTOWIEC

2020-01-21 14:28:39 (ost. akt: 2020-01-21 14:31:15)
1. Sławomir Adamusiak, biegi (Iława Biega)
2. Izabela Antczak, biegi (Iława Biega)
3. Mariusz Augustyniak, biegi przeszkodowe (Crossfit team Susz)
4. Jacek Baran, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
5. Kinga Barica, lekka atletyka (CSiR Susz)
6. Agata Barwińska, żeglarstwo (SSW MOS Iława)
7. Przemysław Belka, biegi (Iława Biega)
8. Adrian Błoński, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
9. Tomasz Borkowy, piłka nożna (Zamek Szymbark)
10. Wiktoria Borszewska, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
11. Łukasz Brzeziński, siatkówka (Olimpia Kisielice)
12. Hubert Brzuszkiewicz, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
13. Weronika Brzuszkiewicz, lekka atletyka (SP Kamieniec)
14. Patryk Buluk, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
15. Hubert Cap, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
16. Janusz Ciarczyński, pływanie (Orka Iława)
17. Lucjan Ciepliński, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
18. Dawid Ciężkowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
19. Dariusz Dalkiewicz, biegi przeszkodowe (Crossfit Team Susz)
20. Jakub Dąbrowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
21. Patryk Duński, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
22. Jan Falkowski, piłka nożna (Jeziorak Iława)
23. Nikodem Fiałkowski, wioślarstwo (Wir Iława)
24. Maksym Furman, triathlon (UKS TRS Susz)
25. Radosław Galas, piłka nożna (Jeziorak Iława)
26. Wiktoria Gołębiowska, żeglarstwo (SSW MOS Iława)
27. Jakub Gołębiowski, żeglarstwo (SSW MOS Iława)
28. Dawid Goryński, triathlon (UKS TRS Susz)
29. Martyna Górnik, lekka atletyka (CSiR Susz)
30. Karol Górski, żeglarstwo (Jeziorak Yacht Club)
31. Piotr Granica, piłka nożna (GKS Wikielec)
32. Filip Grodecki, piłka nożna (GKS Wikielec)
33. Wojciech Grzegrzółka, piłka nożna (Zamek Szymbark)
34. Gabriela Grzywacz, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
35. Dawid Hinz, piłka nożna (UKS Mały Jeziorak Iława)
36. Milena Igielska, siatkówka (Volley Vasyl Susz)
37. Zuzanna Iwankowska, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
38. Mateusz Jajkowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
39. Jakub Janiszek, piłka nożna (Jeziorak Iława)
40. Michał Jankowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
41. Maciej Jedowski, triathlon (Susz)
42. Paulina Józefowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
43. Hubert Jurkiewicz, kickboxing (Piechotka Team)
44. Emilia Kaca, lekka atletyka (CSiR Susz)
45. Jakub Kacprzak, tenis stołowy (CSiR Susz)
46. Szymon Kaminiecki, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
47. Marcin Karczewski, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
48. Mikołaj Karski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
49. Karol Kaźmierski, piłka nożna (Jeziorak Iława)
50. Tomasz Klinicki, biegi (#8ranobasen EMP Iława)
51. Bartosz Kołecki, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
52. Tomasz Konopka, piłka nożna (Osa Ząbrowo)
53. Tomasz Kozibski, biegi/skok w dal (Lekkoatletyka dla Każdego/Orka Athletics Iława)
54. Aleksandra Kowalska, biegi (Lekkoatletyka dla Każdego/Orka Athletics Iława)
55. Damian Kowalski, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
56. Jakub Kozibski, lekka atletyka (SP Piotrkowo)
57. Krzysztof Kressin, piłka nożna (Jeziorak Iława)
58. Arkadiusz Kuciński, piłka nożna (Jeziorak Iława)
59. Sylwester Kuciński, piłka nożna (LZS Frednowy)
60. Bartosz Kozikowski, tenis stołowy (CSIR Susz)
61. Michał Lech, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
62. Kamil Lendzion, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
63. Mateusz Leński, kickboxing (Piechotka Team)
64. Łukasz Luliński, piłka nożna (Unia Susz)
65. Daniel Madej, piłka nożna (Jeziorak Iława)
66. Marek Majewski, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
67. Wojciech Makowski, MMA/brazylijskie jiu-jitsu (Arrachion Iława)
68. Piotr Matwiejczuk, żeglarstwo (Iława)
69. Wiktoria Mączkowska, tenis stołowy (ZS Susz)
70. Alicja Michalewska, żeglarstwo (SSW MOS Iława)
71. Marta Misiak, biegi (Rozbiegany Susz)
72. Przemysław Misiak, biegi (Rozbiegany Susz)
73. Mateusz Musiński, piłka nożna (Unia Susz)
74. Mateusz Muzyka, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
75. Iwo Myśliński, siatkówka (Olimpia Kisielice)
76. Szymon Nastaj, piłka nożna (Jeziorak Iława)
77. Daniel Niedźwiecki, taekwondo (Jeziorak Iława)
78. Bartosz Nycz, piłka nożna (Zamek Szymbark)
79. Paweł Osasiuk, piłka nożna (Czarni Rudzienice)
80. Michał Paliński, lekka atletyka (CSiR Susz)
81. Jakub Pączkowski, trójbój siłowy (Iława)
82. Bartosz Pietrewicz, wioślarstwo (Wir Iława)
83. Miłosz Pniewski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
84. Robert Połeć, biegi (#8ranobasen EMP Iława)
85. Katarzyna Popławska, lekkoatletyka/biegi przełajowe (ZS Susz)
86. Marcin Prorok, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
87. Adrian Przybyła, biegi (Iława)
88. Aleksander Przybyszewski, wioślarstwo (Wir Iława)
89. Maksymilian Radziński, piłka nożna (Jeziorak Iława)
90. Maciej Rudol, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
91. Maksymilian Rutkowski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
92. Michał Rynkowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
93. Kacper Sagan, wioślarstwo (Wir Iława)
94. Wiktor Sawicki, piłka nożna (Jeziorak Iława)
95. Krzysztof Siebert, kolarstwo górskie (Epidemia Cyklozy MTB Susz)
96. Marcel Siemianowski, triathlon (UKS TRS Susz)
97. Paulina Skrzyniarz, lekka atletyka (CSiR Susz)
98. Anna Sławińska, biegi (Rezerwowe Psy Iława)
99. Remigiusz Sobociński, piłka nożna (GKS Wikielec)
100. Krystian Staniec, piłka nożna (Unia Susz)
101. Michał Stańczyk, kickboxing (Piechotka Team)
102. Magdalena Surdykowska, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
103. Wiktor Szczegielniak, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
104. Regina Szczypiorska, kręglarstwo klasyczne osób niewidomych i słabowidzących (Morena Iława)
105. Oliwier Szkamelski, piłka nożna (GKS Wikielec)
106. Julia Szmigiel, lekka atletyka (CSiR Susz)
107. Daniel Szul, triathlon (Ironman Kwidzyn)
108. Kinga Szymaniak, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
109. Sebastian Szypulski, piłka nożna (GKS Wikielec)
110. Andrzej Szysler, lekka atletyka (CSiR Susz)
111. Ksawery Ślusarski, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
112. Amelia Tomczyk, tenis stołowy (CSiR Susz)
113. Hanna Tomczyk, triathlon/pływanie (UKS TRS Susz/Orka Iława)
114. Agata Wacławska-Matyjasik, pływanie (Orka Masters Iława)
115. Mateusz Wamka, triathlon (Orka Iława)
116. Daniel Weisgerber, fitnes sylwetkowe (Iława)
117. Mariusz Wenderski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
118. Sandra Wiśniewska, triathlon (Orka Iława)
119. Wiktoria Witkowska, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
120. Marcel Włodarczyk, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
121. Emilia Włodarska, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
122. Michał Wrzosek, tenis stołowy (Jeziorak Iława)
123. Oskar Zalewski, kickboxing (Piechotka Team Susz)
124. Adam Zaremba, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
125. Kacper Zieliński, piłka nożna (Olimpia Kisielice)
126. Natalia Zięba, biegi (Lekkoatletyka dla Każdego/Orka Athletics Iława)
127. Klaudia Maria Żelazowska, strzelectwo pneumatyczne osób niewidomych i słabowidzących (Morena Iława)
128. Michał Żmuda, piłka nożna (Unia Susz — Akademia Młode Talenty)
















2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5