Plebiscyt Sportowy "Gazety Iławskiej" — zaczynamy głosowanie na Sportowca, Trenera i Klub 2019 roku! [LISTY KANDYDATÓW]

2020-01-21 19:21:19 (ost. akt: 2020-01-29 11:03:37)
Zdjęcie uczestników Gali podsumowującej nasz Plebiscyt Sportowy za 2018 rok

Zdjęcie uczestników Gali podsumowującej nasz Plebiscyt Sportowy za 2018 rok

Autor zdjęcia: TOMCOLOR (Artur Kijewski)

Wiemy, wiemy — wielu z Was czekało na ten moment, więc spełniamy te oczekiwania i rozpoczynamy dziś (wtorek 21 stycznia) głosowanie w naszym corocznym sportowym plebiscycie. Rozszerzamy naszą zabawę o dwie nowe kategorie: oprócz Najpopularniejszego Sportowca czytelnicy "Gazety Iławskiej" wybiorą także Najpopularniejszego Trenera oraz Najpopularniejszy Klub 2019 roku.
Plebiscyty sportowe to już długoletnia tradycja "Gazety Iławskiej". Niegdyś na swoich ulubionych sportowców, trenerów itd. nasi czytelnicy mogli głosować za pomocą kuponów zamieszczonych w papierowym wydaniu "GI". Od kilku już lat głosowanie odbywa się za pomocą wysyłanych sms-ów.

W ostatnich edycjach w naszym plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca danego roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej" zwyciężali: kick bokser Paweł Koper, piłkarz Mateusz Jajkowski, pływaczka Liliana Kukiełka, żeglarka Alicja Michalewska, a ostatnio wygrał piłkarz Arkadiusz Kuciński. Teraz "Kuciniak" ma szansę na obronę tego tytułu, bo znowu jest wśród kandydatów. Podobnie jak Jajkowski oraz Michalewska.

>>> Na liście Sportowców mamy aż 128 nazwisk. Są to osoby reprezentujące — tak jak zawsze — kluby sportowe, stowarzyszenia itd. z miasta Iława, gminy Iława, miasta i gminy Susz oraz miasta i gminy Kisielice. Lista ta powstała po (długich) konsultacjach ze środowiskiem sportowym, wyboru dokonywali trenerzy i nie tylko oni. Także my, ze swej strony, dołączyliśmy kilku indywidualnych sportowców.

Nowością są głosowania w kategoriach Najpopularniejszy Trener oraz Najpopularniejszy Klub. Przy czym w tym drugim przypadku nazwa kategorii jest dość umowna, bo oprócz klubów rzeczywistych mamy tu także stowarzyszenia oraz grupy mniej lub bardziej formalne, jak choćby ekipy biegaczy czy osady smoczych łodzi. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, którzy zaznaczali podczas poprzednich edycji, że warto w ten sposób pokazać trenerów oraz kluby.

To właśnie jest główny cel naszego sportowego plebiscytu — zaprezentowanie jak najszerszej publiczności jak największej ilości sportowców, klubów, trenerów itd. A że żyjemy w powiecie bardzo mocno usportowionym to też nie mamy najmniejszych problemów ze stworzeniem list kandydatów. Z tym że jednak czynimy to dopiero po zakończeniu roku kalendarzowego.


PRZYPOMINAMY — GŁOSOWANIE TRWA DO SOBOTY 7 MARCA DO GODZ. 11.59.

UWAGA!
Listy naszych kandydatów we wszystkich trzech kategoriach nie są jeszcze zamknięte. Jeśli uważacie, że brakuje na nich jakiegoś sportowca, trenera lub klubu, to prosimy o kontakt.
adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl, tel.: 89 648 77 36 lub poprzez naszego facebooka.
Nazwisk kandydatów zgłoszonych po rozpoczęciu głosowania z przyczyn technicznych nie możemy zamieścić w kolejności alfabetycznej. Ich kandydatury zamieszczać będziemy na końcu listy.


>>> Co byśmy zrobili bez naszych patronów i sponsorów? Gdyby nie oni, to na pewno nasz sportowy plebiscyt nie miałby takiej renomy, zasięgu i takich nagród (sprawdźcie, jak to wyglądało choćby w zeszłym roku).

Tradycyjnie są więc z nami samorządowcy/patroni:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk


Wsparcie mamy także ze strony naszych sponsorów. Wielu z nich pomaga nam przy każdej kolejnej edycji plebiscytu (po każdej Gali podsumowującej głosowanie zaznaczają, że za rok też chcą w tym projekcie uczestniczyć). Mamy też jednak kilku nowych sponsorów. Wszyscy oni, podobnie jak nasi partnerzy, oczywiście także zostaną zaproszeni na naszą sportową Galę.

Ty także chciałbyś zostać sponsorem plebiscytu? Jeśli tak, to czekamy na kontakt.


Zatem zaczynamy nasz plebiscyt już! Można głosować, czas start!


KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

Na przykład aby zagłosować na wioślarza Nikodema Fiałkowskiego (pozycja 23) należy wysłać sms o treści: gi.spr.23 na numer 7248.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5