Wielkie emocje siatkarskie zaraz po świętach! W Iławie Indykpol AZS Olsztyn zagra z Tunezją

2019-12-23 09:55:32 (ost. akt: 2019-12-23 10:10:16)   Artykuł sponsorowany
Mecz z reprezentacją Tunezji będzie kolejnym spotkaniem kontrolnym rozegranym przez siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie

Mecz z reprezentacją Tunezji będzie kolejnym spotkaniem kontrolnym rozegranym przez siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Szykuje się kolejna nie lada gratka dla miłośników siatkówki z Iławy i okolic. W piątek 27 grudnia o godzinie 18.00, a więc w bardzo dogodnym terminie, dojdzie do meczu towarzyskiego, w którym występujący w PlusLidze Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z pierwszą reprezentacją Tunezji.
Praktycznie co roku olsztyńska drużyna przyjeżdża do Iławy rozegrać towarzyski mecz. Na przykład w sierpniu 2018 w hali miejskiej przy ul. Niepodległości 11b Indykpol AZS grał z Treflem Gdańsk.

— Nasza współpraca z klubem siatkarskim z Olsztyna trwa już od wielu lat, a jej namacalnym dowodem jest organizowanie w Iławie meczów kontrolnych. Według informacji, które posiadamy, reprezentacja Tunezji wystąpi w tym spotkaniu w najsilniejszym składzie — mówi Wojciech Żmudziński, dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

ICSTiR za naszym pośrednictwem zaprasza na mecz piłki siatkowej mężczyzn Indykpol AZS Olsztyn — reprezentacja Tunezji. Odbędzie się on w dniu 27.12.2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Iławie przy ul. Niepodległości 11b.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia są w przedsprzedaży w Informacji Turystycznej w Iławie (ul. Niepodległości 13, budynek ratusza) od piątku 13 grudnia oraz w dniu meczu w hali widowiskowo-sportowej. Serdecznie zapraszamy!

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5