Siatkarska rodzina znowu razem! Zapraszamy na Świąteczną Galę Zrywu-Volley Iława

2019-12-20 12:00:04 (ost. akt: 2019-12-20 07:55:24)
Wychowanki Zrywu podczas Świątecznej Gali Siatkówki w 2018 roku

Wychowanki Zrywu podczas Świątecznej Gali Siatkówki w 2018 roku

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Sobota 21 grudnia to data tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy i sympatyków a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława.
Już po raz dwudziesty szósty zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowanki — Zryw rozegrają swoje dwudzieste spotkanie.

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy w iławskim klubie siatkarskim serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.

Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych Zrywu, po raz dziewiąty w historii Gala odbywa się w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „Mechaniku”.

Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej szkoły stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników. 
W trakcie Gali przewidywane są niespodzianki oraz szczególni goście zaproszeni przez Małgorzatę i Mieczysława Pietroczuk. Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta magiczna chwila spotkania się w świątecznej bożonarodzeniowej atmosferze siatkarskiej rodziny Zrywu.

PROGRAM
Sobota 21 grudnia, godzina 16:00
MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:
WYCHOWANKI vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

godzina 17:30
WYRÓŻNIENIA, SYMBOLICZNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW GALI

godzina 18:00
MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:
WYCHOWANKOWIE ZRYWU „MŁODZI” vs WYCHOWANKOWIE ZRYWU „STARZY”

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5