Nasza akcja "Bezpieczny pierwszak" z gminą Iława. Rozdaliśmy odblaskowe workoplecaki [ZDJĘCIA]

2019-10-25 08:00:00(ost. akt: 2019-10-24 12:44:36)
Wraz z wójtem Krzysztofem Harmacińskim odwiedziliśmy m.in. szkołę podstawową w Ząbrowie

Wraz z wójtem Krzysztofem Harmacińskim odwiedziliśmy m.in. szkołę podstawową w Ząbrowie

Autor zdjęcia: archiwum Gazety Iławskiej

Wspólnie z wójtem gminy Iława Krzysztofem Harmacińskim rozdaliśmy odblaskowe workoplecaki pierwszakom ze szkół gminnych. Od kilku już lat Gazeta Iławska wspólnie z samorządami i firmami komercyjnymi organizuje akcje skierowane do najmłodszych uczniów szkół podstawowych.
Włodarz gminy Iława wójt Krzysztof Harmaciński stawia na bezpieczeństwo dzieci w swojej gminie. Workoplecaki opatrzone herbem Gminy Iława, z elementami odblaskowymi, ufundowała właśnie Gmina Iława a rozdawał je wójt wspólnie z pracownikami naszej gazety.

Poręczne workoplecaki zostały uszyte z tkaniny fluorescencyjnej z paskiem odblaskowym - pomogą dzieciom być widocznym w drodze do szkoły. Bycie widocznym w półmroku na ulicach daje gwarancję bezpieczeństwa.

Swoją akcją „Bezpieczny pierwszak” uczulamy dzieci, by były ostrożne i odpowiedzialne. We wtorek i środę (22 i 23 października) odwiedziliśmy szkoły gminne w Wikielcu, Lasecznie, Gałdowie, Ząbrowie, Gromotach, Franciszkowie, Rudzienicach, Frednowych i rozdaliśmy workoplecaki.

red
ilawa@gzetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5