Burmistrz Dawid Kopaczewski: Soundlake to prawdziwa PETARDA

2019-09-05 09:34:28(ost. akt: 2019-09-05 09:47:51)

Autor zdjęcia: Organizator

Burmistrz Dawid Kopaczewski w krótkim poście na Facebooku podsumował pierwszy Soundlake Festival.
Na facebookowej ścianie burmistrza Dawida Kopaczewskiego pojawił się wpis, będący swoistym podsumowaniem festiwalu Soundlake. Poniżej cyteujemy go w całości.

Powiedzieć, że Soundlake Festival się udał, to jakby nie powiedzieć nic. To był strzał w dziesiątkę, prawdziwa PETARDA. Ta impreza ma szansę zaistnieć na festiwalowej mapie Polski.

Tę wiadomość piszę kilka dni po festiwalu.Dziś już wiem, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Idealny dobór wykonawców, bardzo dobrze zaplanowane zaplecze, afterparty, estetyka całego terenu, profesjonalna ochrona i przede wszystkim ci wszyscy ludzie, którzy postanowili być tego wieczoru z nami.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego wszystkiego. Kilka miesięcy planowania, organizowania, setki telefonów, wiele rozmów i nerwów a przy tym wsparcie wielu wyjątkowych ludzi.

Tego sukcesu nie byłoby bez wspaniałej ekipy: Karol Łyżwa, Jakub Kaska, Zack Wierzchowski, Tomek Pochoryłko oraz Iławskie Centrum Kultury Miałem pewną wizję tego wydarzenia, a oni to wszystko zrealizowali w 100%. Udowodnili przy tym, że instytucja samorządowa może doskonale współdziałać z mieszkańcami i że iławianie oczekują wydarzeń na wysokim poziomie. Dziękuję z całego serca za Waszą pracę, zaangażowanie a przede wszystkim za wiarę w to, że wszystko się uda. Współpraca z Wami, to dla mnie zaszczyt.

Pamiętajcie proszę, że to przede wszystkim Wasz sukces.

p.s. poniższe zdjęcie zostało wykonane podczas naszego festiwalu przez panią Martę Jarosławską, która postanowiła podzielić się nią z nami. Pani Marto, dziękuję! Dla mnie ta fotka stała się tegorocznym symbolem Soundlake Festival. Niebawem powędruje do Pani nasz miejski upominek :)

Obrazek w tresci


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5