Zapraszamy na Koncert Galowy „Bo to Polska właśnie”!

2019-06-12 17:51:56(ost. akt: 2019-06-12 15:14:58)
Koncert poprowadzi Kazimierz Kowalski, tu na scenie iławskiego kinoteatru podczas opery "Straszny Dwór" w 2013 roku

Koncert poprowadzi Kazimierz Kowalski, tu na scenie iławskiego kinoteatru podczas opery "Straszny Dwór" w 2013 roku

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W sobotę 22 czerwca w kinoteatrze Pasja w Iławie o godz.17:00 rozpocznie się Koncert Galowy „Bo to Polska właśnie”. Na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy w imieniu jego organizatorów i patronów: marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, starosty iławskiego Bartosza Bielawskiego oraz burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego.
Wstęp na bezpłatne wejściówki do odbioru w Iławskim Centrum Kultury (ul. Niepodległości 13a) od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Prowadzenie: KAZIMIERZ KOWALSKI

Na ten niezwykły koncert zapraszają: Polska Agencja Koncertowa i Polska Opera Kameralna oraz współorganizator: Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. W programie gwiazdy polskiej opery kameralnej.

– Gwiazdy polskiej opery kameralnej zaśpiewają najpopularniejsze fragmenty dzieł muzycznych, arie z takich dzieł jak „Straszny Dwór”, „Halka”, „Flis”, „Śpiewniki Domowe”, „Hrabina” oraz „Verbum Nobile” — mówi Kazimierz Kowalski, który poprowadzi czerwcowy koncert.
— Serdecznie zapraszam publiczność z Iławy i powiatu iławskiego, którą znam i bardzo cenię — dodaje K. Kowalski.

Koncert organizowany jest pod patronatem:
Gustawa Marka Brzezina - Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Bartosza Bielawskiego - Starosty Powiatu Iławskiego
Dawida Kopaczewskiego - Burmistrza Miasta Iława

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5