WIDEO: Sto Lat! dla mamy Arka Kucińskiego z Jezioraka oraz jak doszło do pogromu Concordii [KULISY MECZU i SKRÓT]

2019-05-27 14:53:02(ost. akt: 2019-05-27 15:00:38)
Redaktor Dawid Kowalski (za kamerą, na co dzień jest obrońcą w drużynie Jezioraka) po meczu z Concordią miał kilka ważnych pytań do strzelca dwóch bramek, Arkadiusz Kucińskiego

Redaktor Dawid Kowalski (za kamerą, na co dzień jest obrońcą w drużynie Jezioraka) po meczu z Concordią miał kilka ważnych pytań do strzelca dwóch bramek, Arkadiusz Kucińskiego

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

W jednym z meczów na szczycie forBET IV ligi (drugim było bez wątpienia spotkanie Motor Lubawa — GKS Wikielec) Jeziorak Iława pokonał na wyjeździe niepokonanego dotychczas lidera. Niektórzy zwycięstwo iławian odniesione w pojedynku z Concordią Elbląg określają nawet mianem niespodzianki, czy też sensacji.
Kto jednak widział rosnącą w ostatnich tygodniach formę zespołu z Iławy (porażka z Drwęcą zdaje się, że wyszła mu tylko na dobre, kubeł zimnej wody się przydał), ten aż tak bardzo zdziwiony rozstrzygnięciem nie jest. Rozmiarami zwycięstwa — pewnie tak, bo 4:0 na wyjeździe, w meczu z zespołem dotychczas niepokonanym musi robić wrażenie. Piłkarze Jezioraka chcieli pokazać drużynie Concordii, że kogo jak kogo, ale ich lekceważyć nie należy. Przy okazji, wygrali po raz czwarty z rzędu!

Klub z Elbląga przed meczem z ekipą grającego trenera Wojciecha Figurskiego podkreślał, że po nawet choćby zremisowanym pojedynku na stadionie przy ul. Krakusa wystrzelą korki szampana z okazji wywalczenia awansu do III lig. Nic z tego, Jeziorak przesunął termin świętowania promocji.

Za drużyną z Iławy tradycyjnie podążały kamery JeziorakTV (Karol Synowiec — dzięki za pamięć i materiały). Poniżej na nagraniach skrót meczu, kulisy spotkania oraz — szczególnie przez nas polecany — wywiad redaktora Dawida Kowalskiego (obrońca Jezioraka) z piłkarzem Arkadiuszem Kucińskim. Zwycięzca Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku wg czytelników Gazety Iławskiej podsumował wygrany mecz z Concordią, nie omieszkał wspomnieć o lekceważeniu właśnie, a przede wszystkim wraz z kolegami z zespołu złożył wszystkim mamom życzenia z okazji ich święta, a swojej mamie — dodatkowo z okazji urodzin. Nie zabrakło też gromkiego Sto Lat! odśpiewanego przez zawodników Jezioraka.

To wszystko pokazuje, jak dobry klimat panuje obecnie w iławskiej drużynie. A posiadający poczucie humoru na wysokim poziomie duet Kowalski-Kuciński równie dobrze jak na boisku poradziłby sobie na kabaretowej scenie.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

JeziorakTV przedstawia:

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5