Przed nami piłkarska sobota — sprawdź rozkład jazdy naszych drużyn

2019-04-19 12:38:45(ost. akt: 2019-04-19 15:02:56)
Unia Susz w trzech wiosennych meczach zdobył siedem punktów, czyli tylko o jeden mniej niż przez siedemnaście serii jesiennych

Unia Susz w trzech wiosennych meczach zdobył siedem punktów, czyli tylko o jeden mniej niż przez siedemnaście serii jesiennych

Autor zdjęcia: archiwum Unii Susz

Wszystkie najbliższe mecze ligowe naszych drużyn (IV liga, A i B klasa) odbędą się w sobotę 20 kwietnia. Podajemy rozkład jazdy zespołów z Iławy, Wikielca, Susza, Ulnowa, Rudzienic, Ząbrowa, Frednowych, Szymbarka i Kisielic. Wyniki końcowe znajdziecie na naszym portalu tuż po zakończeniu tych pojedynków.
IV LIGA
Granica Kętrzyn — Jeziorak Iława, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00

Po derbowym zwycięstwie (2:0) odniesionym w meczu z Motorem Lubawa teraz iławian czeka najdalszy wyjazd w rundzie. Czwarty w tabeli Jeziorak w sobotę zagra w Kętrzynie z Granicą (9. lokata). Wiosną Jeziorak jeszcze nie przegrał (dwie wygrane i remis).

GKS Wikielec — Rominta Gołdap, sobota 20 kwietnia, godz. 17.00

W Wikielcu wiedzą, jak grać z najsilniejszymi w lidze. W ostatniej kolejce GKS zremisował z wciąż niepokonaną Concordią. Zespół trenera Jarosława Płoskiego, jako jedyny w lidze, potrafi urwać punkty liderom — w Elblągu także był remis (2:2).
Teraz zadanie teoretycznie łatwiejsze: do Wikielca przyjeżdża nisko notowana Rominta.

Unia Susz — Olimpia II Elbląg, sobota 20 kwietnia, godz. 17.00

Unia — póki co — spisuje się rewelacyjnie w drugiej części sezonu. Walczący o utrzymanie zespół trenera Fabiana Wieliczki w trzech wiosennych meczach zdobył siedem punktów, czyli tylko o jeden mniej niż przez siedemnaście serii jesiennych.
Teraz przed Unią ciężkie zadanie — mecz z ambitną młodzieżą z rezerw Olimpii, która zawsze może zostać wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny. Zapraszamy na stadion przy ul. Leśnej, może być ciekawie.

A KLASA
gr. 2

Jastrząb Ględy — Orzeł Ulnowo, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00
mecz zostanie rozegrany na boisku w Boguchwałach

Orzeł zaliczył ostatnio kapitalny mecz — drużyna (nowego) trenera Leszka Gajewskiego pokonała na swoim terenie lidera gr. 2 Barkasa Tolkmicko! Ulnowianie wygrali 2:0, oba gole zdobył Piotr Misiak, dla Barkasa była to pierwsza porażka w tym sezonie. Teraz Orzeł gra na wyjeździe z będącym niżej w tabeli Jastrzębiem.

gr. 4
Ossa Biskupiec Pom. — Osa Ząbrowo, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00
mecz zostanie rozegrany na boisku w Bielicach

Przed ząbrowianami trudne zadanie wydostania się z samego dołu ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce, w meczu z liderem, Osa nie ugrała nic. Teraz trzeba powalczyć w Bielicach, gdzie swoje mecze rozgrywa Ossa.

LZS Frednowy — Lider Złotowo, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00

Zespół trenerskiego duetu Piotr Dymowski/Przemysław Roszkowski w sobotę zagra pierwsze w tej rundzie spotkanie na swoim terenie. Drużyna ze Złotowa Liderem jest tylko z nazwy — zajmuje obecnie 10. lokatą, a LZS jest 8. w tabeli, ale ma tylko punkt przewagi nad najbliższym rywalem.

Polonia Iłowo — Czarni Rudzienice, sobota 20 kwietnia, godz. 16.30

Przed zespołem trenera Pawła Korpalskiego mecz na szczycie z liderką z Iłowa. Czarni, w przypadku zwycięstwa, przeskoczą Polonię w klasyfikacji. Jak zauważa Daniel Boros, prowadzący portal internetowy klubu z Rudzienic, w Iłowie nigdy nie grało się łatwo, jednak Czarni jadą zagrać najlepiej jak potrafią.

B KLASA
gr. 4

Żak Jamielnik — Olimpia Kisielice, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00
Wicher Gwiździny — Zamek Szymbark, sobota 20 kwietnia, godz. 16.00

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5