Skarb Kibica IV ligi — czas na walczącą o utrzymanie Unię Susz

2019-03-26 09:08:23(ost. akt: 2019-03-26 09:32:47)
Unia Susz na rundę wiosenną sezonu 2018/19

Unia Susz na rundę wiosenną sezonu 2018/19

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Kontynuujemy prezentowanie naszych drużyn piłkarskich występujących w IV lidze. Po Jezioraku Iława, którego skład, ciekawostki, statystyki itp. podaliśmy wczoraj, dziś czas na suską Unię.
Do poniedziałkowej (25 marca) Gazety Olsztyńskiej oraz do Dziennika Elbląskiego dołączony był Skarb Kibica IV ligi. Właściwie, to forBET IV ligi — zakłady bukmacherskie stały się niedawno sponsorem tytularnym rozgrywek, w których biorą udział m.in. zespoły Jezioraka Iława, GKS-u Wikielec, Unii Susz i Motoru Lubawa (wszystkie z powiatu iławskiego).

Dla tych kibiców, piłkarzy, działaczy i trenerów, którzy nie zdążyli kupić Skarbu lub nie mieli takiej możliwości, po kolei prezentujemy nasze drużyny. Na początek był Jeziorak, teraz jest Unia Susz, a jutro i pojutrze przyjdzie czas na GKS i Motor.

Skarb przygotowywał Emil Wojda z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Musimy przyznać, że całość wykonana jest bardzo profesjonalnie, m.in. pod kątem graficznym, ale także dział statystyk robi wrażenie. Nie brakuje też czegoś dla miłośników bukmacherki. Więcej na temat tego opracowania w wywiadzie z Emilem Wojdą: Skarb pełen wieści o IV lidze

SKARB KIBICA IV LIGI
UNIA SUSZ

Wiosna 2019
STRONA 1
STRONA 2


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5