Kazik & Kwartet ProForma już 26 stycznia w Iowa Music Bar!

2019-01-15 13:23:56(ost. akt: 2019-01-15 13:33:55)

Autor zdjęcia: materiały organizatorów

Kolejna muzyczna uczta w Iowa Music Bar (Iława, ul. Broniewskiego 3). W sobotę 26 stycznia wystąpi Kazik & Kwartet ProForma.
Bilety są już do kupienia od kilku tygodni. Przedsprzedaż stacjonarna prowadzona jest w Iowa Music Bar oraz w sklepie Rondo przy ul. Kościuszki. Bilety są też do kupienia online (iowamusicbar@gmail.com). W przedsprzedaży bilety kosztują 69 złotych, w dzień koncertu: 79 złotych.


Przy okazji publikujemy kilka cennych uwag ze strony Iowa Music Bar, dotyczących wejść na koncerty osób nieletnich.
— Mamy dla Was kolejną, ważną informację! Bardzo często dostajemy od Was zapytania o wejście na koncert z dzieckiem i odwrotnie, o bilet dla opiekuna dla osoby nieletniej. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Wprowadzamy stałą zasadę -50%!
To znaczy:
— Jesteś osobą dorosłą i chcesz przyjść na koncert z dzieckiem? Nie ma problemu! Dziecko do 12 roku życia dostaje zniżkę -50% na bilet.
lub inaczej:
— Masz mniej niż 16 lat i potrzebujesz opiekuna, aby pojawić się na koncercie? Twój opiekun otrzymuje zniżkę -50% na bilet! Zasady obowiązują na wszystkich koncertach!
UWAGA: Bilety zniżkowe będą dostępne tylko i wyłącznie na bramce. W przypadku osób dorosłych, które będą chciały wejść z dzieckiem do lat 12, wymagamy okazania legitymacji szkolnej do weryfikacji.

BILETY NA KONCERT KAZIKA
69 zł - przedsprzedaż
79 zł - w dniu koncertu
Sprzedaż:
stacjonarnie - Iowa Music Bar i sklep Rondo przy ul. Kościuszki
online - iowamusicbar@gmail.com

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Info o Kazik & Kwartet ProForma
Jedyny pięcioosobowy Kwartet w Polsce, a być może na świecie, obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz wszystkich piosenek Stanisława Staszewskiego. Zespół wykonuje też utwory Georgesa Brassensa (w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego) oraz Nicka Cave`a i Toma Waitsa, w autorskich tłumaczeniach Przemysława Lembicza.
W marcu 2012 Kwartet zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, również w zamierzeniu jednorazowy projekt, zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Skład:
Kazik Staszewski – śpiew
Przemysław Lembicz –gitara, śpiew
Piotr Lembicz – gitary
Wojciech Strzelecki – kontrabas, gitara basowa, śpiew
Marcin Żmuda – instrument klawiszowe, śpiew
Marek Wawrzyniak – perkusja

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5