Kolejny mecz i kolejna pochwała dla całego zespołu kadetek Zrywu [ZDJĘCIA]

2018-10-23 10:46:05(ost. akt: 2018-10-23 11:06:54)

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Bardzo dobrze spisały się kadetki MKS Zryw-Volley na zakończenie pierwszej rundy w fazie rozgrywek grupowych ligi wojewódzkiej. Siatkarki z Iławy w meczu wyjazdowym rozegranym w sobotę 20 października pewnie pokonały Wilczek Wilkowo 3:0.
Młode zawodniczki Zrywu od początku meczu narzuciły przeciwniczkom swoje warunki gry, pewnie zagrywając i skutecznie kończąc kontratak. Kolejny mecz doskonale w bloku zagrała Dominika Zapadka, zarówno zatrzymując pojedynczym blokiem środkowe przeciwniczek, jak i w bloku podwójnym na skrzydłach. Spokojną grą kierowała młoda rozgrywająca kadetek Agata Rudol, pewnie dokonując dobrych wyborów w kierowaniu piłek do ataku.

— Kolejny mecz i kolejna pochwała dla całego zespołu za realizację zadań taktycznych i atmosferę. Dziewczęta robią duże postępy z meczu na mecz — mówi Mieczysław Pietroczuk, trener Zrywu.
— Gołym okiem widać jak coraz pewniej zagrywamy i gramy w przyjęciu zagrywki. Nasze atakujące mogą pewnie grać w ofensywie dzięki coraz lepszej grze rozgrywającej, natomiast szczelny blok pozwala nam coraz lepiej grać w obronie. Cieszy mnie, że znów była okazja na wprowadzenie do zespołu rezerwowych młodziczek, które zaliczając kolejne minuty na boisku nabierają motywacji i większej pewności w treningu i w grze — dodaje szkoleniowiec.

Na koniec pierwszej rundy Zryw zajmuje drugie miejsce w grupie ustępując tylko zespołowi UKS Absolwent Sport Club Olsztyn, ale iławianki już stawiają sobie za cel walkę o awans do kolejnej fazy rozgrywek wojewódzkich z pierwszego miejsca.

LUKS Wilczek Wilkowo — MKS Zryw-Volley Iława 0:3 (6:25, 13:25, 10:25)

KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie:
Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu, Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Paulina KREJA, Maria TASARZ, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

TABELA grupy D ligi wojewódzkiej kadetek

1.Absolwent69:4

2.Zryw-Volley58:3

3.MOSiR Giżycko45:6

4.Wilczek Wilkowo30:9


Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/.

UWAGA! NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych:
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII) — zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK
uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III) — zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Prowadzą je trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5