Spotkanie z popularnym podróżnikiem i blogerem Piotrem Strzeżyszem. Już w tę środę, 17 października

2018-10-15 13:31:44 (ost. akt: 2018-10-15 13:51:11)
Piotr Strzeżysz opowie o swej rowerowej podróży z Patagonii na Alaskę...

Piotr Strzeżysz opowie o swej rowerowej podróży z Patagonii na Alaskę...

Autor zdjęcia: Arch. Organizatorów

W najbliższą środę, 17 października, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Iławskie Spotkania Podróżnicze „4 Strony”. Tym razem gościem będzie Piotr Strzeżysz, popularny podróżnik, bloger, autor książek, zwycięzca Kolosa 2014, który opowie o swej rowerowej podróży z Patagonii na Alaskę.

Spotkanie odbędzie się 17 października (środa), o godz.18.40, w sali przy Restauracji Stary Tartak. Wstęp bezpłatny.

Na spotkaniu usłyszymy, że daleki, obcy, nieznany świat jest bliższy, niż nam się na co dzień wydaje, że ludzie w nim są dobrzy, ciepli i gościnni, a dzikie zwierzęta spokojne, ufne i przyjazne. Że można cieszyć się z zimna, deszczu i niewygody, a szczęście i uśmiech odnaleźć w najprostszych, najbardziej banalnych momentach w życiu. I choć niekoniecznie trzeba w tym celu ruszać się z domu na drugi koniec świata, to podróż w niewymuszony sposób bardzo w tym „odkrywaniu” pomaga - zachęca Anna Kopaczewska ze "Wspólnej Iławy", która wraz z Hotelem Stary Tartak jest współorganizatorem wydarzenia.

UWAGA! Organizatorzy przewidzieli także konkurs, w którym nagrodami będą książki!

Przedsięwzięcie jest dofinansowane ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Iławie, tj. Stowarzyszenia "Przystań" oraz z Urzędu Gminy Miejskiej Iława.


red.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5