Przed nami piłkarski weekend — czeka nas wyjazdowa kolejka

2018-09-21 08:58:27(ost. akt: 2018-09-21 09:06:51)
Zdjęcie ilustracyjne, mecz GKS Wikielec — Unia Susz z poprzedniej kolejki IV ligi

Zdjęcie ilustracyjne, mecz GKS Wikielec — Unia Susz z poprzedniej kolejki IV ligi

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W sobotę i niedzielę (22-23 września) drużyny piłkarskie z Iławy, Susza, Wikielca, Ulnowa, Rudzienic, Ząbrowa, Frednowych, Kisielic i Szymbarka rozegrają kolejne mecze ligowe. Z kim zmierzą się w walce o punkty? Poznaj rozkład jazdy naszych zespołów.
Czas nas wybitnie wyjazdowa kolejka, na swoim terenie zagra tylko LZS Frednowy oraz Olimpia Kisielice.

IV LIGA
Wszystkie nasze ekipy grające na tym poziomie w tej serii walczą na obcym terenie. Najtrudniejszej zadania czeka Unię Susz, która jedzie do niepokonanego w tym sezonie lidera, Concordii Elbląg.

Smaku porażki w rozgrywkach 2018/19 nie zaznał także GKS Wikielec — drużyna trenera Jarosława Płoskiego o kolejne zwycięstwo postara się tym razem w Mrągowie.

Natomiast Jeziorak Iława, który ostatnio zanotował dwa zwycięstwa z rzędu, uda się do Olecka na mecz z Czarnymi.
Do każdego z tych spotkań dojdzie w sobotę 22 września o 16.00.

A KLASA
gr. 2

Orzeł Ulnowo w poprzedniej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie (4:0 z Pomowcem Gronowo Elbląskie). Czy w 6. serii też będzie wygrana? Może być o to ciężko, Orzeł gra we Fromborku z Zalewem (sobota, 16.30), który na swoim terenie w tych rozgrywkach jeszcze nie przegrał.

gr. 4
Także w sobotę (16.00), również na wyjeździe, grają Czarni Rudzienice. Drużyna trenera Tomasza Zakierskiego w poprzedniej kolejce przegrała na swoim terenie w derbach z LZS Frednowy, ta porażka bolała, więc teraz trzeba poszukać punktów w Kazanicach.

Na obcym terenie, tyle że w niedzielę 23 września (pierwszy gwizdek o 13.00) o pierwsze punkty w tym sezonie walczyć będzie Osa Ząbrowo — przypominamy, że jesteśmy już po 5. seriach. Osa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, czas w końcu na odbicie się od dna. Czy to nastąpi po meczu z Liderem Złotowo?
Jednym z nielicznych zespołów, który zagra u siebie, jest LZS Frednowy. Drużyna na pewno jest mocniejsza mentalnie po ostatnim zwycięstwie w derbach gminy Iława nad odwiecznym rywalem, Czarnymi. Tym razem ekipa trenerskiego duetu Piotr Dymowski/Przemysław Roszkowski na swoim terenie podejmie Wel Lidzbark (niedziela, godz. 14.00).

B KLASA (gr. 4)
W sobotę Olimpia Kisielice zagra u siebie ze Startem II Nidzica, początek o 16.30. W niedzielę na wyjazd śmiga Zamek Szymbark, ekipa trenera Waldemara Lascha wybiera się do Jamielnika na bój z Żakiem (13.00).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. NML #2586475 | 109.95.*.* 22 wrz 2018 18:32

    Jeziorak przegrał także info o meczu będzie około czwartku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5