Zapraszamy na Wakacyjny Festyn Familijny w niedzielę 22 lipca

2018-07-19 13:54:24(ost. akt: 2018-07-19 13:56:48)
Zapraszamy na Wakacyjny Festyn Familijny, który odbędzie się 22 lipca, w Amfiteatrze Miejskim w Iławie. W programie: Siostry Wajs, Transformersy, Tulinki Band a także strefa rekreacyjna. Początek imprezy godz.14.00. Wstęp bezpłatny.
Siostry Wajs
Dwie siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Zespół Siostry Wajs & Stonoga zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. A dziecięcy chór rozśpiewa całą publiczność w rytmie wesołych melodii. Siostry Wajs & Stonoga to również tytuł autorskiej płyty na której znajdują utwory dla najmłodszych. Płyta została nominowana do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016 w kategorii „Muzyczny Debiut Roku”. Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu. Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy jak i edukacyjny.

Transformersy

Prosto z USA, absolutna nowość! Transformersy w Iławie już 22 lipca! Mieszkańcy i turyści będą mogli spotkać znane z filmów roboty podczas festynu familijnego w amfiteatrze 22 lipca. Dwa roboty będą pilnować by Iławy nie zaatakowały decepticony! Zapraszamy do amfiteatru od 14.00 do 18.00.

Tulinki Band
Zespół dla dzieci Tulinki Band – to śpiewające pluszowe gwiazdy z telewizji, które jeżdżą po Świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tuzinkowe nutki. Program estradowy dla dzieci z udziałem unikalnego zespołu znanego m.in. z telewizji TVS , Polo TV, 4 Fun Dance oraz portali społecznościowych na których klipy obejrzało ponad 6 milionów fanów.
Tulinki Band Show jest to pierwszy projekt w Polsce, który łączy koncert dla dzieci z elementami zabawy i konkursami dla całej rodziny.

Kapitan Poducha

Poduchowe zmagania gdyż poducha nie tylko jest do spania! Poduchowy tor przeszkód i bitwa na poduchy, Mnóstwo zabaw i żadnego spania i lenistwa! Do zabawy zaprasza Kapitan Poducha!

Wstęp na imprezę jest darmowy.

Źródło: ICK

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5