Uroczyście w szkole języków obcych Gregor. Rekrutacja na rok 2018/19 już ruszyła!

2018-06-22 17:00:00 (ost. akt: 2018-06-22 14:00:56)   Artykuł sponsorowany
Grzegorz Olszewski (z lewej), właściciel Szkoły Językowej GREGOR wręczał certyfikaty kursantom

Grzegorz Olszewski (z lewej), właściciel Szkoły Językowej GREGOR wręczał certyfikaty kursantom

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

Naukowcy uważają, że trzeci piątek czerwca, to najszczęśliwszy dzień w roku. Dlaczego? Ponieważ jest już ciepło na zewnątrz, wieczory są jasne, weekend się właśnie zaczyna i jeszcze jedno – zawsze wtedy Szkoła Językowa GREGOR organizuje uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Tak było i w tym roku. W piątek, 15 czerwca wszyscy tegoroczni kursanci GREGORA zostali zaproszeni do Portu Śródlądowego w Iławie, aby dostojnie podsumować i pożegnać mijający rok kursów. Na początku dyrektor szkoły Grzegorz Olszewski powitał wszystkich oraz poinformował, że to już siódmy ukończony rok kursów w szkole GREGOR.

Do tej pory zostało wydanych kilkaset certyfikatów, w tym 142 w tym roku. Język angielski jest wciąż językiem dominującym, jeśli chodzi o wybór nauczanego języka obcego w GREGORZE, choć są i tacy, którzy kształcą swoje umiejętności w języku niemieckim. Nowością w tym roku były kursy przez internet, które cieszą się coraz większą popularnością, gdyż komfort przy nauce języków obcych jest jednym z kluczowych czynników, którego bez wątpienia można mieć podczas nauki online. Atmosfera zajęć w GREGORZE jest zawsze bardzo pozytywna, o którą bezustannie dba jego kadra. Szkoła również może się poszczycić nie tylko stuprocentową zdawalnością egzaminów, do których przygotowują się jej kursanci, ale także wysokimi wynikami, co i w tym roku udowodnili kursanci zdobywając średnio 80-100% wynik. Wracając do uroczystości, następnie zostały wręczone podziękowania i kwiaty nauczycielom, pracującym w GREGORZE: Pani Marcie Górnej, nauczycielce języka niemieckiego, współpracującej ze szkołą od samego początku, czyli od 2011 roku, Panu Przemysławowi Chełkowskiemu, nauczycielowi języka angielskiego i amerykańskiego, pracującemu w szkole GREGOR od 2012 roku oraz Pani Agnieszce Jankowskiej, nauczycielce języka angielskiego, specjalizującej się nauczaniem nowoczesnymi metodami w grupach dla dzieci i młodzieży, a współpracującej ze szkołą GREGOR od 2015 roku. Oprócz tego, w szkole GREGOR uczy sam Grzegorz Olszewski – nauczyciel języka angielskiego nowoczesnymi, spersonalizowanymi metodami dla osób w każdym wieku. Coraz większa kadra pokazuje, że GREGOR wciąż rozwija się, pragnąc świadczyć naukę języków obcych na najwyższym poziomie. Kwiaty zostały także wręczone osobie, która zajmuje się wszelką administracją działania szkoły – niezastąpionemu Mirosławowi Olszewskiemu. Sercem szkoły są przecież sami kursanci, bez których szkoła nie istniałaby, a których podczas uroczystości zakończenia roku kadra szkoły GREGOR chciała uhonorować certyfikatami i gadżetami. W tym roku ceremonię rozpoczął wyrecytowany przez wszystkich uczestników zakończenia jakże zabawny wierszyk (oczywiście, w języku angielskim) o miłości. Po czym zostały uroczyście wręczone certyfikaty. Konkludując,

Grzegorz Olszewski zaprosił do uczestnictwa w kursach w roku szkolnym 2018/2019, a rekrutacja ruszyła właśnie 15 czerwca. Zachęcająca jest promocja dla osób rejestrujących się do końca czerwca, dzięki której zajęcia podczas pierwszych dwóch tygodni września będą w gratis.
Rok szkolny 2018/2019 GREGOR rozpoczyna się 10 września 2018 roku. Zapisywać się można poprzez stronę internetową szkoły www.gregor.edu.pl/zapisy. Serdecznie zapraszamy.

Nauczymy cię mówić na kursach językowych - do wyboru: język angielski, język niemiecki, język rosyjski. Kursy skierowane są dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży szkolnej oraz dorosłych.
Przy zapisie do końca czerwca dwa pierwsze tygodnie nauki gratis!

ZAPISY

GREGOR Szkoła języków obcych
695 708 620

www.gregor.edu.pl
https://www.facebook.com/gregornauka
kontakt@gregor.edu.pl

Siedziba:
Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
ul. Jagiellończyka 3
14-200 Iława


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5