Za nami pierwsze Juwenalia iławskiej filii Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica [ZDJĘCIA]

2018-05-23 10:00:00(ost. akt: 2018-05-23 10:30:45)

Autor zdjęcia: archiwum studentów

IŁAWA-STRADOMNO\\\ Za nami się pierwsze Juwenalia studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica. Studenci bawili się na Paintballu w Stradomnie.
Impreza trwała do późnych godzin nocnych. Atrakcją były rozgrywki w paintball. Grał i śpiewał zespół AVANTI z Iławy.
Juwenalia na stałe zapiszą się już w kalendarzu uczelni i z każdym rokiem impreza będzie coraz większa. Uczelnia właśnie rozpoczęła nabór na studia na rok 2018/2019 także jeśli ktoś chce otrzymać wykształcenie na najwyższym poziomie, nawiązać przyjaźnie na całe życie i bawić się razem z nami to zapraszamy. Szczególne podziękowania dla obsługi Paintball Stradomno za profesjonalne przygotowanie imprezy. Do zobaczenia za rok.

Natomiast 27 maja szkoła organizuje dzień dziecka dla dzieci z domu dziecka w Pacółtowie i Szymanowie. W szkole jest koło naukowe, którego przewodniczącą jest Agnieszka Osmańska i to właśnie ona jest organizatorką imprezy. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, będzie m.in. dmuchany zamek, zjeżdżalnia, trampolina, malowanie buziek, zabawy, konkursy. Zaprezentuje się także Bractwo Rycerskie. Organizatorzy zadbają również o drobny poczęstunek, upominki i nagrody w konkursach.

Nadesłane przez Ewelinę Kowalewską


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5