Ogólnopolski Festiwal Biegowy o Puchar BricoMarche już 10 czerwca! Trwają zapisy

2018-05-22 14:20:47(ost. akt: 2018-05-22 14:50:48)

Autor zdjęcia: Arch. Bieg na Dychę

Już za kilkanaście dni odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Biegowego w Iławie - Iławski Bieg Na Dychę O PUCHAR BRICOMARCHE IŁAWA 2018.
Głównym celem imprezy jest propagowanie aktywnego spędzanie czasu z rodziną. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił na różnych dystansach biegowych. Dzieci zachęcamy do udziału w biegach: MAŁY BIEGACZ - na 100 m, 200 i 500 metrów.

Zapisy na te biegi w sobotę – 9.06 oraz w niedzielę- 10.06 - tuż przed startem.

Młodzież ma swój dystans - JUNIOR- 2,5 km. Dorosłych zachęcamy do pokonywania własnych rekordów na trasie IŁAWSKIEJ PIĄTKI - 5 km oraz III IŁAWSKIEGO BIEGU NA DYCHĘ o PUCHAR BRICOMARCHE- 10 km.

TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY O BIEGU
www.biegnadyche.pl

Ogólnopolski Festiwal Biegowy organizowany jest kolejny raz przez Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA, a współfinansowany jest m. in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Urząd Miasta Iława.
Dzięki podjętej współpracy z wieloma instytucjami i firmami, uczestnicy biegów w naszym mieście otrzymają nagrody ufundowane przez sponsora głównego BRICOMARCHE oraz lokalnych przedsiębiorców. Wielu prywatnych przedsiębiorców, firm i osób prywatnych popiera popularyzację aktywności fizycznej w formie biegu czy marszu, możliwość przeżywania pozytywnych emocji zarówno jako kibic, jak i uczestnik. To dzięki nim zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli otrzymają nagrody niespodzianki!!!

Zachęcamy do udziału w biegu całe klasy!!! Możecie swoją postawą, może ciekawym strojem, zachęcić do aktywności tych, którzy zdecydowali się tym razem na kibicowanie. Wspólne działanie i radość z tego, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie nietuzinkowych ludzi.

W tym roku promujemy również RODZINNE bieganie! Zatem - MAMO! TATO! Zapiszcie SIEBIE i SWOJE dziecko na bieg. Prócz radości z udziału w biegu, dostaniecie puchar: AKTYWNA RODZINKA. Może to być kolejne trofeum w WASZEJ RODZINNEJ kolekcji.

Przypominamy, że Burmistrz Miasta Iława - Adam Żyliński- kolejny raz objął patronat nad najmłodszymi biegaczami. Partnerami tego biegu są również Urząd Miasta, ICSTiR, ICK, ZSO Iława, ZS im. Konstytucji 3-go Maja, ZS im. Bohaterów Września, SP nr 1 im. M. Kopernika, ZHP Iława, SPORT A-Z, ART. STUDIO.

Wszelkie informacje dotyczące zapisów i biegów znajdziecie na stronie www.biegnadyche.pl oraz na facebooku Biegu Na Dychę.

Zapisy trwają do 25.05.2018 r. , a później w dniu 9 i 10 czerwca zgodnie z regulaminem imprezy.

WAŻNE!!! W tym dniu będą chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Zachęcamy zatem kierowców do udziału w biegu lub do kibicowania!!! ZATRZYMAJ SIĘ i zrób coś dla SIEBIE☺

Iwona Drzymalska- Olszewska

Podobnie jak w ubiegłym roku patronem Biegu jest burmistrz Iławy Adam Żyliński

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5