Jedynka organizuje festyn rodzinny i zbiera pieniądze na edukacyjny plac zabaw

2018-05-08 11:10:55(ost. akt: 2018-05-08 11:19:17)
Dyrekcja oraz rada rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie zapraszają na VI Europejski Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się w sobotę 19 maja na terenie dziedzińca i boiska szkoły w centrum Iławy.
W trakcie festynu na scenie prezentowane będą m. in. występy uczniów szkoły, zorganizowana zostanie loteria fantowa, licytacja prac pozyskanych od lokalnych artystów. Będzie można kupić m.in. porcję grochówki, bigosu, krokiety, placki ziemniaczane, pierogi czy skorzystać z kawiarenki, w której mamy uczniów zaprezentują swoje wypieki.

Planowane są pokazy straży pożarnej, kuglarzy, wata cukrowa, balonowe zwierzaki, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i inne atrakcje.
— Serdecznie prosimy o wsparcie naszej inicjatywy poprzez ofiarowanie fantów na licytację i loterię fantową — apeluje dyrektor szkoły Aleksandra Skubij.— Jednocześnie informujemy o możliwości wywieszenia w tym dniu baneru reklamowego firmy. Celem wszystkich w tym dniu zaplanowanych przez nauczycieli i Radę Rodziców przedsięwzięć jest pozyskanie środków na Edukacyjny plac zabaw dla dzieci młodszych naszej szkoły — dodaje dyrektor SP1 im. Mikołaja Kopernika.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w festynie 19 maja 2018r. (sobota) w godz. 13.00-17.00.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5