Victoria dla Sulejówka. GKS Wikielec bez punktów po środowym meczu [ZDJĘCIA]

2018-05-03 09:16:17(ost. akt: 2018-05-03 09:32:20)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Niespodzianki tym razem nie było. Rolimpex GKS Wikielec przegrał na swoim terenie z zajmującą piąte miejsce w tabeli III ligi Victorią Sulejówek.
Rolimpex GKS Wikielec – Victoria Sulejówek 2:3 (1:2)
0:1 - gol samobójczy (12), 1;1 - Adrian Płoski (30), 1:2 - Wojciech Wocial (39), 1:3 - Bartosz Wiśniewski (80), 2:3 - Szymon Jajkowski (89)
GKS: Malanowski - Jajkowski M., Kacperek, Płoski, Śledź, Nowiński, Wypniewski, Górski, Gurov, Tomkiewicz, Kolcz. Zagrali także – Piórkowski, Sobociński, Jajkowski Sz.

Dla piłkarzy GKS-u dość pechowo rozpoczęło się spotkanie z Victorią - nieporozumienie linii defensywnej Wikielca i pada gol samobójczy. Potem ładnym strzałem popisał się Adrian Płoski i było 1:1, ale po następnych 9 minutach wszędobylski Wojciech Wocial wyprowadził gości na ponowne prowadzenie. W drugiej połowie padają jeszcze dwie bramki: najpierw goście podwyższają na 3:1, a potem młody Szymon Jajkowski zdobył kontaktową bramkę na 2:3.

Następny mecz GKS rozegra w sobotę 5 maja w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem.