Znamy wyniki sobotnich meczów naszych drużyn piłkarskich

2018-03-31 16:40:15(ost. akt: 2018-03-31 18:02:53)
Zdjęcie ilustracyjne, mecz Jeziorak Iława - GKS Stawiguda

Na boiskach III ligi i klasy okręgowej toczyła się dziś (sobota 31 marca) walka o punkty. Spośród naszych reprezentantów, tylko mecz IV-ligowej Amex Bączek Unii Susz został przełożony z uwagi na zły stan boiska w Reszlu.
III LIGA
Pelikan Łowicz — Rolimpex GKS Wikielec 4:2 (2:0)
Gole dla GKS-u: Remigiusz Sobociński w 67 minucie z rzutu karnego (na 1:3) i Cezary Nowiński z rzutu wolnego w 73 minucie (na 2:3).

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Radomniak Radomno – Osa Ząbrowo 2:0 (1:0)

Ewingi Zalewo – Jeziorak Iława 0:4 (0:1),
gole dla Jezioraka: grający trener Wojciech Figurski w 8 i 55 minucie, Daniel Madej w 70 min, Krzysztof Kressin (90+); w 9 minucie Kamil Jędrzejewski (Jeziorak) obronił rzut karny

GKS Stawiguda – Czarni Rudzienice 3:3 (2:1), (mecz rozgrywany był, na prośbę GKS-u, w Rudzienicach)
gole dla Czarnych: Arkadiusz Karkut w 2 minucie z rzutu karnego (na 0:1) oraz Krystian Wrześniak w 70 i 88 minucie

A i B klasa rundę wiosenną sezonu 2017/18 rozpoczną — odpowiednio — 7 oraz 21 kwietnia